Víkendové preview

V domácí premiéře přivítáme v neděli od 15:00 Pelhřimov

V nedělní domácí premiéře přivítáme mužstvo Pelhřimova, třináctý tým tabulky. Oproti podzimu dochází ke změně hracího času a bude se hrát opět v nedělním odpoledni! Utkání má výkop v 15 hodin.

Áčko
V neděli na našem hřišti přivítáme 14. tým tabulky Fortuna divize D – FK Pelhřimov. Mužstvo vedené trenérem Martinem Moravcem, ve svém úvodním jarním vystoupení nestačilo v jihlavském „exilu“ na Sokol Tasovice, kterému podlehlo 2:3. Navíc Pelhřimov přišel o stopera Píchu, který byl v zápase vyloučen. Ztráty museli pelhřimovští počítat i během zimy, když klub postupně opustili Čermák, Čížek a Pikl. V kolonce příchodů lze najít pouze doplnění z vlastních řad. Že to naši hráči dnes nebudou mít snadné, jasně dokumentuje fakt, že náš dnešní soupeř i v deseti dokázal statečně vzdorovat Tasovicím a z nepříznivého stavu 0:2 dokázal vyrovnat, aby o bod přišel až v samém závěru zápasu. Podzimní měření sil dopadlo lépe pro Pelhřimov, který gólem z penalty dokázal vyhrát nejtěsnějším možným rozdílem. 

Vzhledem k probíhající rekonstrukci šaten a náhradního tréninkového hřiště prosím omluvte drobné nepříjemnosti jako například uzavření vstupu k tribuně přes pískové hřiště. Děkujeme

Benfica

Benficu čeká v sobotu generálka na jarní část sezony. V Hrotovicích se od 14:00 představí proti týmu Dukovan. První mistrovský zápas odehraje o týden později na apríla od 15:00 proti Hartvíkovicím.