Mládežníci vstoupili do sezony

Hodnocení prvních utkání mládeže – prázdninové zápasy

Přinášíme úvodní shrnutí zápasů mládeže v nové sezoně.

DOROST

20.8.2016 - Nová Ves – Velká Bíteš 4:1

Prázdninami poznamenaná = oslabená sestava předvedla v Nové Vsi slušný výkon, soupeř ale byl střelecky přesnější a přece jen o něco lepší a po zásluze zvítězil. Nová Ves dala rychlé dvě branky a poločase vedla 2:0. Třetí gól přidala po hodině hry. Naši snížili brankou Marka Těšíka, jednoho z kmenových hráčů Křižanova, se kterým máme v dorostu sdružený tým, poslední slovo ale měli znovu domácí.

30.8.2016 – Bystřice nad Peršntejnem – Velká Bíteš 3:2

Nešťastné utkání. Naši 2x vedli, domácí 2x vyrovnali, první poločas se tak skončil výsledkem 2:2. Rozhodující gól padl v 70.min. Naši už na něj nedokázali odpovědět, i když střelec obou branek Patrik Bajer měl na kopačce vyrovnání… Utkání příliš nevyšlo brankáři našich.
 

ŽÁCI STARŠÍ
28.8.2016 – Stará Říše/Předín – Velká Bíteš 5:0

Konečný výsledek je pro náš tým snad až příliš krutý, soupeř sice byl lepší, ale rozhodně ne o pět branek. Projevila se absence obou hráčů středu pole, především kapitána Tvrdoně. Ale jen na něj stejně starší žáci nemohou spoléhat.

30.8.2016 – Velká Bíteš – Náměšť nad Oslavou 0:4
Podobný zápas jako dva dny předtím. Hra již o něco lepší, bohužel opět tristní koncovka, šance byly. Soupeř ale každou chybu našich trestal a odvezl si pro něj cenné tři body. Pokud starší žáci chtějí začít bodovat, bude nutné u nich zlepšit tréninkovou docházku…

ŽÁCI MLADŠÍ

28.8.2016 – Stará Říše/Předín – Velká Bíteš 0:7

Zasloužené a vysoké vítězství našich, které mohlo být ještě podstatně vyšší, kdyby se proměňovaly šance. První branku vstřelil z přímého kopu Jiří Hvězda. Po změně stran rychlá branka Ondřeje Hotárka tým uklidnila a s brankami se roztrhl pytel. Sám O. Hotárek ještě přidal další tři, svoji druhou vstřelil J. Hvězda a jednou se prosadil i Jakub Dufek.

30.8.2016 – Velká Bíteš – Náměšť nad Oslavou 3:2

Tvrdě vybojované vítězství. Ospalá první půle branky nepřinesla. Po změně stran z naší strany zlepšení, bohužel z brejku inkasujeme a pak si navíc dáme nešťastného vlastence. Vypadalo to zle. Kapitán Michal Pavlíček ale osm minut před koncem snižuje a po místy až drtivém tlaku nakonec skóre dvěma brankami v posledních dvou minutách přetlačujeme na svoji stranu (O. Hotárek a znovu M. Pavlíček – patičkou !!!). Hra ale především v první půli slabší než dva dny předtím.

Milan Dufek