Áčko zatím v přípravě spíše prohrává

JEDNA VÝHRA, TŘI PORÁŽKY

Čtyři místo pěti utkání mají za sebou k dnešnímu dni muži A. Dvě porážky 0:7 proti juniorce Vysočiny Jihlava a FK Pardubice a 1:5 s Velkým Meziříčím nepotěšily, výhra 4:3 na Bystřicí trochu zahřála, zápas s MS Brno byl bez náhrady zrušen.

Vysočina Jihlava (juniorka) - Velká Bíteš 7:0 
Soupeř naše hráče hlavně ve druhé půli předčil ve všech směrech, kdy se projevila jeho větší rozehranost. V první půli ale naši hráči naznačili svoje možnosti a místy juniorku Jihlavy i přehrávali. Konečný výsledek je tak možná až příliš krutý. 

MS Brno - Velká Bíteš - zrušeno
Tým z Jihomoravského Krajského přeboru den před utkáním na vlastní žádost požádal o jeho zrušení. Škoda, náš asistent trenéra Michal Axamit by měl jistě v dresu soupeře proti svým svěřencům velkou motivaci se ukázat...

Velké Meziříčí - Velká Bíteš 5:1
Z obou stran útočně vedené utkání skončilo vítězstvím účastníka MSFL. Brankový účet mohl být na obou stranách vyšší. 

Bystřice nad Pernštejnem - Velká Bíteš 3:4
Zápas ukázal rozdíl mezi úrovní Divize a Krajského přeboru. Na tvrdém promrzlém terénu naši hráči hlavně v první půli dominovali. Po změně stran za stavu 1:4 trochu polevili a dovolili Bystřici korekci výsledku na přijatelný rozdíl. 

FK Pardubice - Velká Bíteš 7:0
Je škoda, že taková dlouhá cesta znamenala pro náše hráče hlavně pořádný ranec gólů ve vlastní brance. Pardubičtí hráči ale byli lepší a trestali chyby našich. Po poločase 2:0 tak konečné skóre narostlo až na nelichotivý sedmibrankový rozdíl. Nicméně není potřeba naše hráče za tuto porážku přehnaně kritizovat. Proti soupeři z II. ligy si alespoň reálně ověřili svoje možnosti a je nutné dodat, že pro řadu z nich znamenala tato konfrontace cenné zkušenosti do další fotbalové kariéry.