Přípravné utkání proti MS zrušeno

Druhé přípravné utkání čeká v sobotu na naše áčko, od 10:30 se utká na umělé trávě ve Velkém Meziříčí s Moravskou Slavii Brno.

Utkání to bude pikantní hlavně pro našeho asistenta trenéra Michala Axamita, který se představí v dresu soupeře. Moravská Slavia má po loňském boji o záchranu letos podstatně klidnější zimu, kdy je s 24 body na aktuálním 6.místě tabulky Jihomoravského krajského přeboru. Lví podíl na to má hlavní hvězda týmu Radim Záruba, který zatížil na podzim konta soupeřů hned šestnácti brankami.

Na druhé straně čeká Marka Zúbka další možnost jak lépe poznat své nové svěřence. Úvodní utkání se našim nepovedlo a proti jihlavské juniorce prohráli vysoko 0:7. Jak již bylo avizováno tak tým větších změn nedoznal. Z hostování ve Křoví se vrátil Ivančík, v sobotu by měl nastoupit i testovaný ofenzivní hráč Antonín Marčaník z Lovosic. Oproti minulému zápasu bude chybět zraněný Ondrák, naopak k dispozici by měl být Knos i Juříček. S lehkým tréninkem začali Luboš Kerber i Ondřej Halas, ale ti do zápasu nezasáhnou. Jiné změny v kádru zatím nejsou, v médiích se sice objevují zprávy, že Martin Matiášek míří do Startu Brno, ale žádné jednání mezi kluby neprobíhají.