Dorost: I. třída, skupina B - 7. kolo - Křižanov - Velká Bíteš 2:3 (0:1), 8. kolo - Velká Bíteš - Radostín nad Oslavou 1:0 (0:0

DOROST UŽ ZASE VÍTĚZÍ

Po nešťastné porážce s Lipníkem dorost v prodlouženém fotbalovém víkendu 2x bodoval naplno. Info ze zápasů nám poskytl trenér Martin Matiášek...

Křižanov - Velká Bíteš 2:3 (0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme k ničemu nepouštěli a sami jsme si šance vytvářeli. Měli jsme takové slibné přibližně tři, ale proměnili jsme pouze jednu a tak byl stav v poločase 0:1. Začátek druhé půle se nám ale absolutně nepovedl, po sérii chyb jsme obdrželi dvě laciné branky a mohli dostat další. S přibývajícím casem jsme ale oupeře začali znovu přehrávat a vytvářet si šance. V závěru zápasu jsme vstrelili dvě branky a vyhráli nakonec 3:2.

Branky: Lunda, Pelikán, Mahel
Sestava: Navrátil - Duraj, Holý, Mahel, Urbánek (67. Turza), Svoboda, Krejčiřík, Havlíček, Chadim, Lunda, Pelikán

Velká Bíteš - Radostin nad Oslavou 1:0 (0:0)

Do druhého zápasu během 48 hodin jsme nevstoupili dobře. Kazili jsme jednoduché přihrávky a nemohli jsme se dostat do zápasu. Se soupeřem jsme spíše bojovali ve středu hřiště. Chvílemi to nemělo s fotbalem nic společného. Na klucích bylo vidět, že jsou unavení, ale nic nevypustili a za odměnu jsme vstrelili v poslední minutě krásnou branku po centru ze středu hřiště s krásným zakončením do protipohybu brankáře, který nemohl s hlavičkou nic dělat. Tato výhra nás posunula na druhé místo tabulky. Nyní nás také čeká naročné utkání, přáli bychom si, aby se v zápase objevilo více fotbalových situacích než v zápasech předchozích.

Branka: Lunda
Sestava: Navrátil - Duraj, Mahel, Urbánek, Svoboda, Krejčiřík, Chadim, Havlíček, Turza (46. Havlík), Lunda, Pelikán