Mladší žáci zvítězili na turnaji v Měříně

VÍTĚZSTVÍ!

Mladší žáci v přípravném turnaji šesti týmů dokázali vyhrát všechny své zápasy a zaslouženě zvítězili

Přípravný turnaj šesti družstev uspořádala Jiskra Měřín. Soupeři byli rozlosováni do dvou skupin. V áčku hrál domácí Měřín, Žďár nad Sázavou a Velké Meziříčí, v béčku naši kluci, HFK Třebíč a Arsenal Brtnice.
Prvním finalistou se stalo Velké Meziříčí, které nejprve zdolalo domácí Měřín 3:0, a pak možná trochu překvapivě přehrálo i Žďár nad Sázavou výsledkem 4:2, i když prohrávalo 0:2. Měřín se Žďárem se rozešli smírně bez branek 0:0.
V naší skupině nejprve HFK Třebíč remizovala s Arsenalem Brtnice 2:2, a pak už přišly na řadu naše zápasy. Nejprve jsme snadno přehráli Brtnici 5:0 a potom jsme si poradili opět víceméně s přehledem 2:0 s HFK Třebíč. Mrzelo snad jen neproměňování šancí, skóre mohlo být mnohem vyšší. V zápase o 5. místo pak Brtnice přehrála domácí Měřín 2:1 a Žďár smetl HFK Třebíč 5:0 v boji o bronz. 
Finálový zápas proti Velkému Meziříčí jsme začali nešťastně, když jsme si vstřelili hodně kuriózní vlastní branku po nastřelení míče do hlavy jednoho z hráčů. Ještě v první půli (finále se hrálo na 2x20 min., zápasy ve skupinách 1x30 min.), ale kluci výsledek otočili, ve druhém poločase si jej zkušeně pohlídali a v úplném závěru ještě přidali pojišťovací branku. 
Do hry jsme zapojili všech 16 hráčů širšího kádru (chyběli jen dva zranění kluci) a naše vítězství bylo podle mého názoru naprosto zasloužené. Za celý turnaj jsme soupeřům dovolili jen tři střely na naši branku (1x v každém zápase).

Výsledky:
Velká Bíteš - Arsenal Brtnice 5:0, branky: Wünsch D. 2, Hotárek, Karmazín, vlastní soupeře
Velká Bíteš - HFK Třebíč 2:0, branky: Wünsch D., Hotárek
Velká Bíteš - Velké Mezíříčí 3:1, branky: Karmazín, Vavřina, Václavík

Sestava našich: Holubář - Preis, Ševců, Prudík, Dufek, Jašek, Hotárek, Vavřina, Chytka, Wünsch P., Wünsch D., Václavík, Osoba, Kročil, Dvořáček, Karmazín