Dorost: I. třída, skupina B - 10. kolo - Velká Bíteš - Rozsochy/Dolní Rožínka 4:3 (2:1)

DOROST ZVLÁDL TĚŽKOU ZKOUŠKU

Dorostenci zvládli těžký zápas proti soupeři z čela tabulky a po napínavé přestřelce vyhráli 4:3

Info k zápasu nám poskytl trenér Martin Matiášek:
"Utkání s kvalitním soupeřem jsme chtěli zvladnout jak po stránce výkonu, tak i výsledku, protože na jaře jsme si od něj odvezli vysokou porážku 7:0. Nedělní utkání ovšem bylo jiné. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli a sami jsme si vytvářeli šance, které jsme využili a do poločasu vedli 2:1. Začátek druhé půle jsme si chtěli pohlidat a soupeře do žádných šanci nepouštět, což se povedlo a naopak my jsme zaútočili a vstřelili jsme dvě rychlé branky. Pak trochu kluci polevili a soupeř toho využil. Po dvou krásných brankach ze standardních situaci snížil na rozdíl jedné branky. Výsledek jsme si do konce utkání ale udrželi a zvítězili 4:3. Zápas to byl náročný, výsledek je povzbudivý do dalších utkání, ale bohužel předvedená hra je daleko za očekáváním. Přístup k zápasům a tréninkům je zodpovědný, a tak věříme, že se to projeví i v samotné hře."

Branky: Pelikán 3, Urbánek
Sestava: Navrátil - Duraj (77. Plucek), Barjan, Mahel, Macholán, Urbánek (65. Turza), Svoboda, Krejčiřík, Chadim, Pelikán, Havlíček