Rozpis zápasů

Muži B 1. kolo (So 5.8.2017)
Velká Bíteš - TJ Velký Beranov 1975, z.s.
2:0
Muži A 1. kolo (Ne 6.8.2017)
Strání - Velká Bíteš
3:1
Muži B 2. kolo (Ne 13.8.2017)
Luka nad J. - Velká Bíteš
3:0
Muži A 2. kolo (Ne 13.8.2017)
Velká Bíteš - Ždírec n. D.
1:1
Muži B 3. kolo (So 19.8.2017)
Velká Bíteš - Bohdalov
3:2
Muži A 3. kolo (Ne 20.8.2017)
Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
2:6
Dorost 2. kolo (So 26.8.2017)
Velká Bíteš - Radostín n. O.
0:2
Muži B 4. kolo (So 26.8.2017)
Rantířov - Velká Bíteš
3:3
Mladší žáci 2. kolo (Ne 27.8.2017)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
6:0
Starší žáci 2. kolo (Ne 27.8.2017)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
1:2
Muži A 4. kolo (Ne 27.8.2017)
Velká Bíteš - Blansko
0:1
Dorost 1. kolo (St 30.8.2017)
Předín/Opatov - Velká Bíteš
2:1
Mladší žáci 1. kolo (Čt 31.8.2017)
Velká Bíteš - M. Budějovice
7:0
Starší žáci 1. kolo (Čt 31.8.2017)
Velká Bíteš - M. Budějovice
1:0
Mladší žáci 3. kolo (So 2.9.2017)
Velká Bíteš - Náměšť n. O.
2:3
Starší žáci 3. kolo (So 2.9.2017)
Velká Bíteš - Náměšť n. O.
6:1
Muži A 5. kolo (So 2.9.2017)
Rosice - Velká Bíteš
7:0
Dorost 3. kolo (Ne 3.9.2017)
Bystřice n. P. - Velká Bíteš
7:1
Muži B 5. kolo (Ne 3.9.2017)
Velká Bíteš - Rapotice
2:3
Mladší žáci 4. kolo (So 9.9.2017)
Přibyslav - Velká Bíteš
1:2
Starší žáci 4. kolo (So 9.9.2017)
Přibyslav - Velká Bíteš
0:6
Dorost 4. kolo (So 9.9.2017)
Velká Bíteš - Jemnicko
1:3
Muži B 6. kolo (So 9.9.2017)
Štěpánov - Velká Bíteš
2:2
Muži A 6. kolo (So 9.9.2017)
Velká Bíteš - Tasovice
1:2
Mladší žáci 5. kolo (So 16.9.2017)
Velká Bíteš - Okříšky
7:1
Starší žáci 5. kolo (So 16.9.2017)
Velká Bíteš - Okříšky
0:4
Muži B 7. kolo (So 16.9.2017)
Velká Bíteš - Nedvědice
1:1
Dorost 5. kolo (Ne 17.9.2017)
Velká Bíteš - Rozsochy
10:30
Muži A 7. kolo (Ne 17.9.2017)
Stará Říše - Velká Bíteš
15:30
Mladší žáci 6. kolo (So 23.9.2017)
Velká Bíteš - Rapotice
09:00
Starší žáci 6. kolo (So 23.9.2017)
Velká Bíteš - Rapotice
10:30
Dorost 6. kolo (So 23.9.2017)
Výčapy - Velká Bíteš
12:30
Muži B 8. kolo (So 23.9.2017)
Velká Bíteš - Měřín
15:30
Muži A 8. kolo (Ne 24.9.2017)
Šumperk - Velká Bíteš
15:30
Mladší žáci 7. kolo (Ne 1.10.2017)
Stará Říše - Velká Bíteš
09:00
Starší žáci 7. kolo (Ne 1.10.2017)
Stará Říše - Velká Bíteš
10:30
Muži A 9. kolo (Ne 1.10.2017)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
15:00
Muži B 9. kolo (Ne 1.10.2017)
Rokytnice - Velká Bíteš
15:00
Mladší žáci 8. kolo (So 7.10.2017)
M. Budějovice - Velká Bíteš
09:00
Starší žáci 8. kolo (So 7.10.2017)
M. Budějovice - Velká Bíteš
10:30
Dorost 8. kolo (So 7.10.2017)
Nová Ves - Velká Bíteš
12:00
Muži B 10. kolo (So 7.10.2017)
Velká Bíteš - Stařeč
15:00
Muži A 10. kolo (Ne 8.10.2017)
Tišnov - Velká Bíteš
15:00
Mladší žáci 9. kolo (So 14.10.2017)
Velká Bíteš - Žďár n. S.
09:00
Starší žáci 9. kolo (So 14.10.2017)
Velká Bíteš - Žďár n. S.
10:30
Muži B 11. kolo (So 14.10.2017)
Radešínská Svra - Velká Bíteš
15:00
Dorost 9. kolo (Ne 15.10.2017)
Velká Bíteš - Jaroměřice n. R
12:00
Muži A 11. kolo (Ne 15.10.2017)
Velká Bíteš - Bzenec
15:00
Mladší žáci 10. kolo (So 21.10.2017)
Náměšť n. O. - Velká Bíteš
09:00
Starší žáci 10. kolo (So 21.10.2017)
Náměšť n. O. - Velká Bíteš
10:45
Dorost 10. kolo (So 21.10.2017)
Náměšť n. O. - Velká Bíteš
11:30
Muži B 12. kolo (So 21.10.2017)
Velká Bíteš - Polná
14:30
Muži A 12. kolo (Ne 22.10.2017)
Vrchovina - Velká Bíteš
14:30
Muži B 13. kolo (So 28.10.2017)
Tělovýchovná jednota Hartvíkovice - Velká Bíteš
14:30
Dorost 11. kolo (Ne 29.10.2017)
Velká Bíteš - M. Budějovice
10:30
Muži A 13. kolo (Ne 29.10.2017)
Velká Bíteš - Polná
14:30
Muži A 14. kolo (So 4.11.2017)
Břeclav - Velká Bíteš
14:00
Muži A 15. kolo (Ne 12.11.2017)
Velká Bíteš - Žďár n. S.
14:00
Muži A 16. kolo (Ne 19.11.2017)
Velká Bíteš - Strání
13:30
Muži A 17. kolo (Ne 18.3.2018)
Ždírec n. D. - Velká Bíteš
15:00
Muži A 18. kolo (Ne 25.3.2018)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
15:00
Muži A 19. kolo (Ne 1.4.2018)
Blansko - Velká Bíteš
15:30
Muži A 20. kolo (Ne 8.4.2018)
Velká Bíteš - Rosice
15:30
Muži A 21. kolo (Ne 15.4.2018)
Tasovice - Velká Bíteš
15:30
Muži A 22. kolo (Ne 22.4.2018)
Velká Bíteš - Stará Říše
16:00
Muži A 23. kolo (Ne 29.4.2018)
Velká Bíteš - Šumperk
16:00
Muži A 30. kolo (St 2.5.2018)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
17:00
Muži A 24. kolo (Ne 6.5.2018)
HFK Třebíč - Velká Bíteš
16:30
Muži A 25. kolo (Ne 13.5.2018)
Velká Bíteš - Tišnov
16:30
Muži A 26. kolo (Ne 20.5.2018)
Bzenec - Velká Bíteš
17:00
Muži A 27. kolo (Ne 27.5.2018)
Velká Bíteš - Vrchovina
17:00
Muži A 28. kolo (Ne 3.6.2018)
Polná - Velká Bíteš
17:00
Muži A 29. kolo (Ne 10.6.2018)
Velká Bíteš - Břeclav
17:00

Inzerce

Facebook