Milý fanoušku bítešského fotbalu, píšu ti podle mě pár důležitých řádků. Budu rád, když si je přečteš... Píšu ti je za celý oddíl, protože si myslím, že by s nimi souhlasili i všichni ostatní, kteří se o fotbal u nás ve VB starají. Žádám tě, ale nepros

Fotbalovou pohádku dopsalo mužstvo vedené trenérem Kubcem v sobotním zápase na hřišti Moravských Budějovic. Kde dotáhli unikátní sérii - v celé sezoně venku neprohráli a po vítězství 2:1 slaví historické vítězství v Krajském přeboru!

Velká Bíteš - Havlíčkův Brod B 2:0 (1:0)

Jay Jay = Jiří Jelínek a jeho dopoledne, aneb Terminátor v akci…

aaa

Velká Bíteš - Jemnicko 4:2 (3:2)

KUKO se vrací... k sedmibodovému náskoku!

Je neděle ráno, sluníčko svítí a na ulici Vlkovská se opět trousí skupinky lidí. Ale NE, to bylo minulý týden, je sobota odpoledne, slunce nesvítí a naše Áčko, lídr Krajského přeboru v netradičním čase hostí soupeře z druhé příčky 1. FC Jemnicko.

Velká Bíteš - Přibyslav 1:2 (1:0)

Čí je to švagr aneb první prohra…

Je neděle ráno, sluníčko svítí a na ulici Vlkovská se opět trousí skupinky lidí.

Velká Bíteš - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)

Áčko vyhrálo derby!

Je hezké nedělní dopoledne, hudba vyhrává a na zeleném kolbišti se připravují k zápasu dva velcí rivalové. Hostující Velké Meziříčí B a naše Áčko, lídr Krajského přeboru.

Jízdní řád osmi týdnů trénování před prvním jarním mistrovským zápasem.

24. 2. 2016 - AKTUALIZOVÁNO

Rozpis přípravných zápasů mužů

Přinášíme zatím známý rozpis přátelských zápasů našich týmů. Rozpis bude průběžně aktualizován.

Velká Bíteš - Sapeli Polná 1:1 (0:1)

Vydřená remíza se Sapeli Polná

Velká Bíteš dnes hostila za slunečného počasí Sapeláky z Polné. Domácí ještě neprohráli a po dvou výhrách a jedné remíze se vyhřívali na čele tabulky. To s hosty to tak růžové nebylo: ve třech utkáních skórovali pouze dvakrát a s jediným bodem za úvodní r

Velké Meziříčí B - Velká Bíteš 0:2 (0:1)

Áčko bralo v derby všechny body

Po bojovném a disciplinovaném výkonu jsme si zaslouženě odvezli z Velkého Meziříčí všechny body za výhru 2:0. Obě branky vstřelil Tomáš Dvořák.