Ohlasy z víkendových zápasů

Přehled zajímavostí z minulého týdne

Žirovnice - Velká Bíteš 3:1

Áčko jede z Žirovnice s prázdnou

Další venkovní zápas a další prohra, v poločase jsme drželi s domácími krok a po gólu Tomáše Dvořáka se šlo do kabin za stavu 1:1. V druhém poločase jsme dvakrát inkasovali a tak odjíždíme bez bodu.

Informace kdy, kde a s kým hrají naše jednotlivá mužstva se dozvíte v článku.

Ohlasy z víkendových zápasů a protože jich nebylo mnoho doplnili jsme článek o jednu novinku.

Jemnicko - Velká Bíteš 6:1 (4:0)

Áčko v Jemnici tvrdě narazilo

Tvrdé vystřízlivění po dvou dobrých výkonech čekalo na naše áčko. Domácí na nás vlétli a už v poločase bylo po zápase. Jemnicko hrálo v pohodě a naši odjeli s debaklem 1:6.

Velká Bíteš - Náměšť 3:1 (2:1)

Derby patřilo Bíteši!

V předehrávce 30.kola naši hráči po čtyř zápasovém půstu opět zvítězili. Po brankách Matouška, Škorpíka a Pokorného vyhráli derby proti Náměti.

Minulý víkend byl úspěšný. Nejdříve v pátek odehrála exhibiční utkání benfica proti hokejovému béčku a všichni přežili. V neděli pak áčko bylo blízko vítězství nad nejlepším týmem jara, benfica dokonce porazila Měřín.

Středeční preview

"Anglický týden" áčka

Ve středečním předehrávaném 30. kole Krajského přeboru se na našem stadionu odehraje derby proti Náměšti nad Oslavou.

Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:1)

Áčko nebylo výhře daleko

Proti nejlepšímu týmu jara viděli diváci kvalitní podívanou. Naši sice prohrávali, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat a proti deseti byli velice blízko třem bodům.

V neděli dopoledne uvidíme zápas áčka proti Jaroměřicím, Benfica odjíždí do Měřína, Dorost hostí Novou Ves, Žáci odjíždí do Nedvědice a Přípravky sehrají v sobotu doma turnaj, soupeřem budou týmu FŠ Třebíč B a Bystřice nad Pernštejnem