Velká Bíteš - Humpolec 5:1

Áčko přejelo Humpolec

Po špatném rozjezdu se nám podařilo utkání dokonale otočit. Do 20. minuty to dnes vypadalo velmi bledě s šancemi Bíteše, hosté místo 3-4 brankového vedení ale ve 20. minutě inkasovali na 1:1 a domácí se pak rozjeli k famóznímu výkonu a smetli jednoho z fa

2. kolo Krajského přeboru a 1.B třídy čeká týmy mužů, nový ročník startuje pro naše dorostence, kteří hostí tým z Nedvědice.

Loňské 13.místo v tabulce krajského přeboru jistě nelze považovat za úspěch. Trenér František Klusák si toho byl dobře vědom a proto žádal o posílení řad svého týmu. Toho se nakonec i dočkal.

Krátká letní přestávka utekla jako voda a před námi je další ročník mistrovský soutěží. A díky reorganizaci krajského přeboru to bude ročník určitě velice zajímavý.

Benfica - Stonařov, Ždírec - Áčko

Program na čtvrtý týden letní přípravy

Rozpis tréninků v posledním týdnu před začátkem sezóny. Benfica přivítá v nedělním 1. kole 1.B třídy nováčka soutěže ze Stonařova a áčko odjíždí odehrát svůj první mistrovský zápas do Ždírce nad Doubravou.

Křižanov - Benfica, Vladislav - Áčko

Program na třetí týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015.

Rousínov - Áčko 1:3 (0:2)

Třetí přátelák - třetí výhra

Třetí přípravný zápas přinesl další skalp účastníka jihomoravského KP. Na pěkném hřišti v Kroužku (část Rousínova) jsme porazili domácí Framoz Rousínov po 2 brankách Jirky Pokorného a jedné Jardy Kubce.

Velké Meziříčí B - Velká Bíteš 1:7 (0:3)

I v druhém přátelském utkání Áčko zvítězilo

Druhé přípravné utkání jsme odehráli ve středu v Hodově, soupeřem nám byla rezerva V. Meziříčí. Po celý zápas jsme byli lepším celkem a přestože ne všechny akce jsme dokázali vyřešit, zvítězili jsme pohodlně 7:1.

Áčko - Velmez B a Rousínov, Benfica - Budišov

Program na druhý týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015.

Bosonohy - Velká Bíteš 1:3 (1:0)

První přátelák byl vítězný

První přípravné utkání proto účastníkovi jihomoravského KP jsme výsledkově zvládli. Ve hře se našlo sice několik věcí ke zlepšení, na druhou stranu za úmorného tepla na ne zcela ideálním hřišti v Troubsku, jsme předvedli i něco pozitivního a nakonec jsme