Čáslavice-Sádek - Velká Bíteš 1:3

Áčko prolomilo venkovní prokletí

Výhra v Čáslavicích nás posunula na páté místo. A to mají naši borci ještě k dobru středeční dohrávku (1.10.2014 od 16:30) s Přibyslaví a případná výhra by nás katapultovala na druhé či třetí místo.

Velká Bíteš - Žirovnice 5:0

Áčko i na počtvrté doma zvítězilo.

Hosté sice v poli nepůsobili špatně, ale efektivita domácích rozhodla v prvním poločase o vedení 3:0 a v závěru zápasu pak domácí přidali dvě branky a poslali hosty domů s debaklem.

Velká Bíteš - Jaroměřice 3:0

Áčko pokračuje na vítězné vlně

I druhý domácí zápas v řadě naši zvládli a po výhře 3:0 s Jaroměřicemi šplhají tabulkou vzhůru. Tento trend budeme chtít potvrdit v neděli, kdy opět na domácím hřišti, přivítáme od 10:30 celek Slavo Žírovnice

Z důvodu vytrvalých dešťů je dnešní zápas proti Přibyslavi odložený. O Benfice se rozhodne zítra.

Společně s koncem prázdnin přinášíme oblíbené víkendové ohlasy!

Třešť - Velká Bíteš 3:1 (1:1)

Áčko v předehrávce prohrálo v Třešti

Ani ve třetím zápase na hřišti soupeře jsme body nezískali a prohráli s nováčkem soutěže 1:3.

27. 8. - aktualizováno!

Program na 35. kalendářní týden

Informace o trénincích v tomto týdnu uvnitř článku.

Sapeli Polná - Velká Bíteš 5:0 (2:0)

Áčko dostalo bůra od Sapeli Polná

Po hodech bývá půst. Minulý týden se naši borci zasloužili o příjemné překvapení, když přejeli doma Humpolec 5:1. Dnes nabídli svým fanouškům opačné představení a po zásluze si odvezli nálož 5 branek ze hřiště Sapeláků z Polné.

Velká Bíteš - Humpolec 5:1

Áčko přejelo Humpolec

Po špatném rozjezdu se nám podařilo utkání dokonale otočit. Do 20. minuty to dnes vypadalo velmi bledě s šancemi Bíteše, hosté místo 3-4 brankového vedení ale ve 20. minutě inkasovali na 1:1 a domácí se pak rozjeli k famóznímu výkonu a smetli jednoho z fa

2. kolo Krajského přeboru a 1.B třídy čeká týmy mužů, nový ročník startuje pro naše dorostence, kteří hostí tým z Nedvědice.