Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Ohlasy z víkendových zápasů a protože jich nebylo mnoho doplnili jsme článek o jednu novinku.

Jemnicko - Velká Bíteš 6:1 (4:0)

Áčko v Jemnici tvrdě narazilo

Tvrdé vystřízlivění po dvou dobrých výkonech čekalo na naše áčko. Domácí na nás vlétli a už v poločase bylo po zápase. Jemnicko hrálo v pohodě a naši odjeli s debaklem 1:6.

Velká Bíteš - Náměšť 3:1 (2:1)

Derby patřilo Bíteši!

V předehrávce 30.kola naši hráči po čtyř zápasovém půstu opět zvítězili. Po brankách Matouška, Škorpíka a Pokorného vyhráli derby proti Náměti.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Minulý víkend byl úspěšný. Nejdříve v pátek odehrála exhibiční utkání benfica proti hokejovému béčku a všichni přežili. V neděli pak áčko bylo blízko vítězství nad nejlepším týmem jara, benfica dokonce porazila Měřín.

Středeční preview

"Anglický týden" áčka

Ve středečním předehrávaném 30. kole Krajského přeboru se na našem stadionu odehraje derby proti Náměšti nad Oslavou.

Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:1)

Áčko nebylo výhře daleko

Proti nejlepšímu týmu jara viděli diváci kvalitní podívanou. Naši sice prohrávali, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat a proti deseti byli velice blízko třem bodům.

V neděli dopoledne uvidíme zápas áčka proti Jaroměřicím, Benfica odjíždí do Měřína, Dorost hostí Novou Ves, Žáci odjíždí do Nedvědice a Přípravky sehrají v sobotu doma turnaj, soupeřem budou týmu FŠ Třebíč B a Bystřice nad Pernštejnem

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po víkendových zápasech plus pár zajímavostí.

Moravské Budějovice - Velká Bíteš 2:1 (1:0)

Áčko prohrálo v Budějovicích

Áčko bohužel nestačilo na Moravské Budějovice a prohrálo těsně 1:2, jedinou branku zaznamenal kanonýr víkendu David Rozum.

Víkendové preview

Benficu čeká utkání jara!

Áčko hraje v neděli dopoledne v Mor. Budějovicích, Benfica v sobotu proti Křižanovu. Dorost zajíždí do Jakubova a v sobotu dopoledne hrají žáci se Žďárem nad Sázavou.