Áčko hraje v neděli dopoledne v Mor. Budějovicích, Benfica v sobotu proti Křižanovu. Dorost zajíždí do Jakubova a v sobotu dopoledne hrají žáci se Žďárem nad Sázavou.

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po neděli plus pár zajímavostí.

Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou 0:3 (0:0)

Áčko dostalo doma těžký direkt

Vyrovnaný zápas byl o prvním gólu, ten dali v 60. minutě hosté a od té doby existovalo na hřišti jen jedno mužsto. V závěru přidali po chybách domácích další dva góly a vezou domů zasloužené tři body.

Áčko se v nedělním dopoledni utká se Ždírcem. Benfica zajíždí na půdu lídra do Vladislavy. Dorost čekají Okříšky a žáci hrají v Bedřichově.

Co nám přinesl uplynulý víkend, ale také předešlý týden shrneme v krátkém článku.

Chotěboř - Velká Bíteš 0:0

V Chotěboři se na branku čekalo marně

Vyrovnané utkání sice přineslo několik zajímavých situací, ty však obrany a brankáři zlikvidovali a tak se soupeři rozešli smírně 0:0

Čáslavice-Sádek - Velká Bíteš 2:3 (0:2)

Na prvního máje vítězně

Hladký průběh utkání a nečekané drama tak vypadal zápas v Čáslavicích. Naši nakonec získali tři body a otázku sestupu teď už řeší prakticky jen v oblasti teorie!

Velká Bíteš - Havl.Brod 1:4 (1:2)

Áčko nestačilo na Havlíčkův Brod

Naši šli hned v první minutě do vedení, to bohužel neudrželi a favoritovi podlehli jasně 1:4.

Áčko v neděli před obědem přivítá jasného lídra soutěže z Havl. Brodu. Benficu čeká možná klíčový zápas v boji o záchranu v Přibyslavicích. Dorost hraje s Výčapy a žáci mají volno. Přípravky hrají ve Velkém Meziříčí.

Přinášíme již tradiční ohlasy z víkendových zápasů!