První tréninkovou jednotku v novém roce mají za sebou naši fotbalisté. V sobotu se sešli v zasněženém areálu fotbalového stadionu a začali vstřebávat první zimní kilometry.

V.Bíteš - Žďár n.S. 1:0 (1:0)

Okresní derby pro Bíteš!

Áčko oslavilo další divizní výhru, tentokrát v prestižním zápase proti okresnímu rivalovi ze Žďáru nad Sázavou!

Výbor FC Spartak Velká Bíteš zve všechny členy klubu na MIMOŘÁDNOU VALNOU HROMADU, která se uskuteční 7. října 2016 Od 19:00 v restauraci Na Kopačce.

FCVB - Vrchovina 3:0 (1:0)

Hody patřily áčku!

Staré pravidlo zní - Na hody se musí vyhrávat! Toto pravidlo dodrželi naši hráči do puntíku. A zvládli i druhý hodový zápas a získali velice cenné tři body a uzavřeli tak skvělý hodový týden ziskem 6 bodů při skóre 8:2!

V.Bíteš - Slavičín 1:0 (1:0)

Bravo! Áčko porazilo favorita ze Slavičína

Výborný výsledek si připsalo naše áčko v nedělním dopoledni. Velkého favorita ze Slavičína se nezalekli a po obětavém výkonu s přispěním štěstí překvapivě zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem.

Velká Bíteš - Polná 2:0 (0:0)

Áčko slaví první divizní výhru!

Áčko se raduje z první divizní výhry. V domácím prostředí zvítězili nad Polnou 2:0.

Pro ty co nemohou přijít na stadion přinášíme zápas živě jak ve videu tak textové verzi!

Přinášíme tradiční víkendové preview. Áčko hostí doma v neděli od 17:00 Polnou, Benfica v sobotu zajíždí na hřiště Hartvíkovic.

Divizní premiéra na hřišti ještě loni třetiligové Břeclavi nevyšla, domácí byli o něco lepší a zaslouženě zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem.

Výraznou posilu před startem soutěže získalo naše áčko. Z třetiligové Třebíče mužstvo posílí jihlavský odchovanec Jiří Chlup! Ten bude trenérovi k dispozici již na zítřejší utkání proti Břeclavi.

Inzerce

Facebook