Fotbalovým nadšencům končí dovolená a začíná sezona. Již tuto sobotu vstoupí do historicky první sezony v divizi naše áčko. V neděli je doplní Benfica, která hostí na našem hřišti nováčka z Nedvědice.

Představujeme nováčka v bítešském dresu Tomáše Pokorného.

V.Bíteš - Tasovice 1:2

Áčko vypadlo z bojů o Evropskou ligu

Překvapení se nekonalo a áčko nestačilo v předkolo poháru Mol cup na tým Tasovic a podlehlo mu 1:2. Naši se tak po sympatickém výkonu s pohárem loučí.

Vedení zareagovalo na zranění Karla Janouška - zlomená noha a přivedlo nového brankáře. Z Moravských Budějovic přestoupil Tomáš Pokorný, 19-letý mladík chytal ještě na jaře dorosteneckou ligu za Vysočinu Jihlava. Premiéru si odbude již v rámci předkola MO

V.Bíteš - Tasovice neděle 17:00

Áčko se představí v poháru proti Tasovicím

První "ostré" soutěžní utkání čeká na naše áčko v neděli, kdy se od 17:00 utkáme na našem hřišti s týmem Sokola Tasovice.

Telegraficky z losovacího aktivu

Áčko čeká na úvod křest ohněm

Na dnešním losovacím aktivu v Olomouci byli rozlosovány všechny soutěže pod hlavičkou Řídící komise FAČR pro Moravu. V letošním roce se to poprvé týkalo také našeho mužstva. A hned na úvod nás čeká pořádná prověrka, když se představíme na hřišti nedávno j

Milý fanoušku bítešského fotbalu, píšu ti podle mě pár důležitých řádků. Budu rád, když si je přečteš... Píšu ti je za celý oddíl, protože si myslím, že by s nimi souhlasili i všichni ostatní, kteří se o fotbal u nás ve VB starají. Žádám tě, ale nepros

Fotbalovou pohádku dopsalo mužstvo vedené trenérem Kubcem v sobotním zápase na hřišti Moravských Budějovic. Kde dotáhli unikátní sérii - v celé sezoně venku neprohráli a po vítězství 2:1 slaví historické vítězství v Krajském přeboru!

Velká Bíteš - Havlíčkův Brod B 2:0 (1:0)

Jay Jay = Jiří Jelínek a jeho dopoledne, aneb Terminátor v akci…

aaa

Velká Bíteš - Jemnicko 4:2 (3:2)

KUKO se vrací... k sedmibodovému náskoku!

Je neděle ráno, sluníčko svítí a na ulici Vlkovská se opět trousí skupinky lidí. Ale NE, to bylo minulý týden, je sobota odpoledne, slunce nesvítí a naše Áčko, lídr Krajského přeboru v netradičním čase hostí soupeře z druhé příčky 1. FC Jemnicko.

Inzerce

Facebook