Již v pátek 9.ledna začíná oblíbená zimní příprava našich mužů. Přinášíme kompletní rozpis přípravy včetně přípravných zápasů.

Podařilo se nám zjistit co si někteří členové našeho klubu přáli k Vánocům.

Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou 1:4 (1:0)

Na závěr domácí prohra

Domácí rozlučka s podzimní částí sezóny se áčku i přes poločasové vedení nepodařila a prohrála vysoko 1:4

Velká Bíteš - Moravské Budějovice 0:1 (0:1)

Domácí prohra áčka

V sychravém počasí se nám před domácími diváky nepodařilo bodovat. Za nerozhodného stavu jsme neproměnili pokutový kop a těsně před poločasem inkasovali jedinou branku utkání.

Domácí trápení pokračuje

Neproměněná penalta a následně gól do šatny rozhodli o dalším domácím zaváhání našeho áčka. Soupeř přijel s hodně defenzivní taktikou, na kterou jsme za celý zápas nenašli recept a odvezli si všechny body.

Světlá nad Sázavou - Velká Bíteš 1:4 (1:2)

Áčko veze ze Světlé plný počet bodů

Po třech nepovedených zápasech z kterých se nám podařilo získat pouze bod jsme opět bodovali naplno a domácí tým jsme porazili vysokým rozdílem. O branky se postarali Michal Škorpík 2, Jiří Pokorný a Radek Valsa.

Velká Bíteš - Luka nad Jihlavou 1:1 (1:0)

Áčko doma jen remizovalo

Po dvou porážkách v řadě jsme chtěli před domácími fanoušky naplno bodovat. Bohužel v poslední minutě zápasu jsme inkasovali vlastní gól a tak si do tabulky připisujeme pouze jeden bodík.

Herálec (ZR) 5:0 Velká Bíteš (2:0)

Áčko dostalo bůra

Zápas na hřišti nováčka soutěže se nám vůbec nepodařil a již druhý zápas v řadě jsme nezískali body.

Velká Bíteš - Chotěboř 1:2 (0:1)

Domácí neporazitelnost je u konce

Pěti zápasovou šňůru vítězství na domácím hřišti ukončila v neděli dopoledne Chotěboř.

Čáslavice-Sádek - Velká Bíteš 1:3

Áčko prolomilo venkovní prokletí

Výhra v Čáslavicích nás posunula na páté místo. A to mají naši borci ještě k dobru středeční dohrávku (1.10.2014 od 16:30) s Přibyslaví a případná výhra by nás katapultovala na druhé či třetí místo.