Krajský přebor starších přípravek - 2018/2019

1. kolo (St 12.9.2018)
Polná - Velká Bíteš
17:20
1. kolo (St 12.9.2018)
Polná - Velká Bíteš
17:20
1. kolo (St 12.9.2018)
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš
18:40
1. kolo (St 12.9.2018)
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš
18:40
2. kolo (Ne 16.9.2018)
Velká Bíteš - Bystřice n. P.
10:00
2. kolo (Ne 16.9.2018)
Velká Bíteš - Bystřice n. P.
10:00
3. kolo (So 22.9.2018)
Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. - Velká Bíteš
09:00
3. kolo (So 22.9.2018)
Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. - Velká Bíteš
09:00
3. kolo (So 22.9.2018)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
10:20
3. kolo (So 22.9.2018)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
10:20
4. kolo (So 29.9.2018)
Vrchovina - Velká Bíteš
09:00
4. kolo (So 29.9.2018)
Vrchovina - Velká Bíteš
09:00
4. kolo (So 29.9.2018)
Velká Bíteš - Pelhřimov
10:20
4. kolo (So 29.9.2018)
Velká Bíteš - Pelhřimov
10:20
5. kolo (So 6.10.2018)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
09:00
5. kolo (So 6.10.2018)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
09:00
5. kolo (So 6.10.2018)
Velká Bíteš - Velké Meziříčí
11:40
5. kolo (So 6.10.2018)
Velká Bíteš - Velké Meziříčí
11:40
6. kolo (Ne 14.10.2018)
Velká Bíteš - Chotěboř
09:00
6. kolo (Ne 14.10.2018)
Velká Bíteš - Chotěboř
09:00
6. kolo (Ne 14.10.2018)
Velká Bíteš - Bedřichov
11:40
6. kolo (Ne 14.10.2018)
Velká Bíteš - Bedřichov
11:40
7. kolo (Ne 21.10.2018)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
10:20
7. kolo (Ne 21.10.2018)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
10:20
7. kolo (Ne 21.10.2018)
AFC Humpolec - Velká Bíteš
11:40
7. kolo (Ne 21.10.2018)
AFC Humpolec - Velká Bíteš
11:40
8. kolo (Ne 14.4.2019)
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš
13:2 (5:1)
8. kolo (Ne 14.4.2019)
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš
10:9 (6:4)
8. kolo (Ne 14.4.2019)
Polná - Velká Bíteš
7:5 (3:2)
8. kolo (Ne 14.4.2019)
Polná - Velká Bíteš
20:7 (9:3)
9. kolo (So 20.4.2019)
Bystřice n. P. - Velká Bíteš
8:2 (5:2)
9. kolo (So 20.4.2019)
Bystřice n. P. - Velká Bíteš
1:12 (0:8)
10. kolo (Ne 28.4.2019)
Velká Bíteš - Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.
7:4 (2:4)
10. kolo (Ne 28.4.2019)
Velká Bíteš - Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.
5:5 (2:2)
10. kolo (Ne 28.4.2019)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
3:11 (2:3)
10. kolo (Ne 28.4.2019)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
8:9 (5:4)
11. kolo (So 4.5.2019)
Velká Bíteš - Vrchovina
5:6 (3:5)
11. kolo (So 4.5.2019)
Velká Bíteš - Vrchovina
11:8 (5:3)
11. kolo (So 4.5.2019)
Velká Bíteš - Pelhřimov
7:16 (3:9)
11. kolo (So 4.5.2019)
Velká Bíteš - Pelhřimov
10:4 (6:3)
12. kolo (So 11.5.2019)
Velké Meziříčí - Velká Bíteš
6:4 (3:2)
12. kolo (So 11.5.2019)
Velké Meziříčí - Velká Bíteš
10:00
12. kolo (So 11.5.2019)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
9:6 (5:3)
12. kolo (So 11.5.2019)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
7:17 (4:9)
13. kolo (Ne 19.5.2019)
Chotěboř - Velká Bíteš
4:8 (1:6)
13. kolo (Ne 19.5.2019)
Chotěboř - Velká Bíteš
13:2 (6:2)
13. kolo (Ne 19.5.2019)
Velká Bíteš - Bedřichov
6:11 (2:6)
13. kolo (Ne 19.5.2019)
Velká Bíteš - Bedřichov
6:0 (2:0)
14. kolo (Ne 26.5.2019)
AFC Humpolec - Velká Bíteš
3:3 (1:2)
14. kolo (Ne 26.5.2019)
AFC Humpolec - Velká Bíteš
2:14 (1:8)
14. kolo (Ne 26.5.2019)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
18:3 (9:2)
14. kolo (Ne 26.5.2019)
Žďár n. S. - Velká Bíteš
27:3 (14:1)