Hodnotí JAN VRBA

PODZIM SLOVY TRENÉRA - STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Předposlední hodnocení podzimní sezóny nám zaslal trenér starší přípravky

Hodnotit divoký podzim starší přípravky je velmi obtížné a myslím, že by se dal rozdělit na část, kdy se opravdu dařilo a kdy se nedařilo. Vše se samozřejmě odvíjí od hráčů. V našem případě od počtu hráčů připravených na zápas, tam jsme trochu narazili. Po velmi zdařilém začátku se nám nepodařilo vždy dobře obsadit obě mužstva a konkurovat některým velkým týmům bylo problémem. Třeba utkání v Pelhřimově jsme dohrávali prakticky bez střídání a musím říct, že jsem byl se svým trenérským týmem (Josef Kosour, Ondřej Drlíček) na naše hráče opravdu velmi pyšný, protože to, co naši svěřenci zvládli zaslouží obrovské absolutorium, opravdu klobouk dolů. Samozřejmě přišla i fotbalová krize, ale tu se podařilo s velkou podporou rodičů a vedení FC vyřešit a prostě jedeme dál. Nejhorší na tom našem divokém podzimu byla ztráta našeho trenérského kolegy Jiřího Malého, to byla opravdu rána. Věříme, že na nás dává pozor a dohlíží, ať neděláme nějaké přešlapy, že KOUČI…Covid19 ovlivňuje momentálně vše a samozřejmě i fotbal. Ovlivnil i nás, naše mužstvo. Prakticky polovinu podzimu nám bylo znemožněno hrát, chodit trénovat a hlavně se fotbalově setkávat. Ovlivnilo nás to moc, a i když nechci být prorokem špatné budoucnosti, tak si myslím, že ještě ovlivní.
Vize či plány pro trénování v zimní přestávce samozřejmě máme a jsou úplně jednoduché. Co nejrychleji se vrátit a začít zase poctivě trénovat. Podařilo se nám na podzim tým doplnit a je zapotřebí, aby už to začalo. Těšíme se s trenéry na to.
Kdo mě zná, tak ví, že na výsledky nehrajeme, to je náš přípravkářský cíl. Chceme hrát pro radost a pro lásku k fotbalu, snad se nám to i daří. Chceme ještě o tři, čtyři hráče tým posílit a potom to bude skvělé. Je důležité mít v týmu hráčky a hráče, kteří mají vztah k tomu, co dělají a touto cestou jdeme. Snad se všichni brzy uvidíme.
Se svými trenéry bych chtěl všem popřát pohodový konec roku, krásné Vánoce a do toho roku 2021 vkročme tou správnou, fotbalovou nohou.