Muži B - 20. kolo I.B třídy, skupiny B : Velká Bíteš - Jaroměřice nad Rokytnou 6:0 (5:0)

PO POLOČASE SNŮ ZPÁTKY NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

Benfika doma rázně utnula sérii dvou porážek a odnesly to Jaroměřice nad Rokytnou.

V pěkném sobotním odpoledni předcházející filipojakubské noci domácí nastoupili odhodlaní napravit prohru z posledního zápasu v Bohdalově a hned od začátku se vrhli do útoku. Na první branku hrstka domácích příznivců nečekala dlouho. V 7. minutě napřáhl z dálky Dvořák a jeho projektil skončil za zády brankáře Vydry. V 19.minutě se za obranou ocitl kanonýr Pokorný a šajtlí nechal vzpomenout na nejlepší časy „malého Mozarta“. Ve 29.minutě přišla nejkrásnější akce zápasu. Naši se postupným útokem prokombinovali až k hostující svatyni, kde Ráboň našel přesně Pokorného, který si tváří v tvář hostujícímu golmanovi věděl rady a zvýšil už na rozdíl tří branek. Když o tři minuty zvýšil na 4:0 Svoboda, bylo víceméně rozhodnuto. Do poločasu ještě patičku Ráboně usměrnil do branky Dvořák, který se tak prosadil podruhé v zápase a uzavřel poločasové skóre na 5:0.
V druhém poločase se už utkání spíše dohrávalo. Naši sundali nohu z plynu a soupeř se dostal více do hry. V 53. minutě vstřelil šestou branku po rohovém kopu agilní Martin Švanda. Další branka z rohového kopu po hlavičce Svobody nebyla pro odkop uznána. Další šance už zůstali nevyužity, i tak ale hosté odjeli s přídělem 0:6.

Branky: 7. a 44. Dvořák, 19. a 29. Pokorný, 32. Svoboda, 53. Švanda M.
Sestava: Cimbálník - Mejzlík, Pelán (46. Švanda O.), Pelikán, Švanda M.- Loup, Jakeš, Svoboda, Ráboň (60. Hvězda) - Dvořák (60. Lunda), Pokorný.