Hodnocení podzimní sezóny 2021

STARŠÍ ŽÁCI

Celkové hodnocení s doplněním statistik + zodpovězené otázky nám poslal trenér Petr Karmazín

Starší žáci - 2021/2022, podzimní část 2021
Ročník 2007 / 2008
Trenéři: Petr Karmazín, Petr Malý, Martin Brzobohatý
Začátek: sezónu jsme zahájili prvním tréninkem 11. 8. 2021
Tréninky: pondělí, středa, pátek – vždy od 16:30 hod (celkem 31 tréninků)
Soutěž: Krajský přebor žáků
Zápasy: celkem jsme v podzimní části odehráli 11 mistrovských utkání
Výsledky v mistrovských utkáních: 4 výhry, 7 porážek
Otázky:
1. Jak hodnotím podzim 2021?
"Moji druhou sezónu se staršími žáky si užívám. S trénováním mi pomáhá Petr Malý a Martin Brzobohatý za což oběma děkuji. Na soupisce mám 13 kluků, ale trénovat a na zápasy mi chodí tak max 10hráčů. Tímto chci poděkovat trenérům ML žáků a samotným hráčům z ML žáků, že nám vždy pomůžou doplnit kádr. Kluci, kteří chodili poctivě na naše tréninky makali, bojovali a byli osou týmu, která se vždy doplnila. V podzimní části jsme slavili 4x vítězství což je super. V ostatních zápasech byli soupeři prostě lepší."
2. Na co jste se zaměřili v podzimní části?
"Od prvních tréninků jsme hodně cvičení dělali s míčem. Zapojil jsem do všech tréninků posilovací cviky. Snažil jsem se dodržet rytmus: pondělí – vytrvalost, středa – rychlost a pátek herní předzápasový trénink. Každé pondělí jsme měli před tréninkem hodnocení zápasu z víkendu."
3. Který zápas vyšel/který ne?
"Začnu tím zápasem, co nám opravdu nevyšel. Byl to hned první mistrák v Polné. Po poločase vedeme 2:0 suverénně hra na jednu branku domácích. Začátkem druhé půle přišla přísná penalta proti nám, druhý gól po rychlém protiútoku a bylo hotovo. Kluci hlavy dole… Nakonec jsme v Polné prohráli 2:3 . Naopak zápas, který nám vyšel byl hned druhý mistrák doma s Chotěboří. Chotěboř jako jasný favorit zápas hrubě podcenila. My nastoupili v základu s Matějem Střechou (ročník 2009 ML žák). Matěj „Mates“ v 15 minutě zápasu donutil svým důrazem stopera (a kapitána) hostů k faulu, za který byl vyloučen ze hřiště. Následnou přesilovku jsme zvládli. Klukům spadla do brány Chotěboře každá střela a dorážka. Zápas jsme vyhráli 5:2. Super zážitek."
4. Jaké jsou plány pro zimní přípravu?
"Znovu zapojit kluky do tréninku a pokračovat tam, kde jsme skončili. Chtěl bych využívat „dle počasí“ venkovní hřiště a tělocvičnu na ZŠ. Cílem je naučit kluky hrát fotbal tak, aby z toho měli sami radost."
Závěrem: "Díky klukům za pracovitost a snahu se neustále zlepšovat. Všem zraněným a nemocným přeji brzké uzdravení, aby mohli začít co nejdříve trénovat. Všem přeji klidný konec roku a úspěšný „fotbalový“ start do jarní sezóny 2022."
Foto přislíbeno v průběhu zimní přípravy :-)
Petr Karmazín