Žáci: Bystřice nad Pernštejnem - Velká Bíteš 7:4 (mladší) a 1:3 (starší), Velká Bíteš - Bystřice nad Pernštejnem 0:2 (mladší) a 2:1 (starší)

STARŠÍ ŽÁCI DVAKRÁT VYHRÁLI!

Nesmírně cenné výhry získali starší žáci v dvojzápase s Bystřicí nad Pernštejnem, statečně se stejným soupeřem bojovali i jejich mladší kolegové

Starší žáci - středa 15.5.2019
Bystřice nad Pernštejnem - Velká Bíteš 1:3 (1:2)

Branky: Karmazín 2, Jašek
Sestava: Klíma - Ševců, Václavík, Šmerda, Požár, Havliš, Jašek, Rozmahel, Hotárek, Karmazín, Urbánek, Sláma, Dvořáček, Dufek, Vavřina, Holubář

"V těžkých podmínkách, za neustálého deště a v chladnu kluci předvedli nejlepší výkon v sezóně. Proti silnému soupeři se nezalekli a hned v úvodu dvakrát skórovali, když chyby domácí obrany chladnokrevně trestal Petr Karmazín. Bystřice sice šťastnou střelou snížila na 1:2, naši kluci ale byli pořád lepší a jen horší koncovka jim zabránila vstřelit další branky. Po změně stran jsme dokázali udržet nastolené tempo a Tomáš Jašek nakonec přidal pojišťovací třetí gól. Soupeře jsme pak už k ničemu nepustili a nadšeným výkonem jsme zaslouženě dokráčeli k cenné výhře. Pochvalu zaslouží celý tým, a to nejen za bojovnost a obětavost, ale i za fotbalový projev."

Starší žáci - sobota 18.5.2019
Velká Bíteš - Bystřice nad Pernštejnem 2:1 (1:1)

Branky: Urbánek, Karmazín
Sestava: Holubář - Ševců, Václavík, Šmerda, Požár, Havliš, Jašek, Rozmahel, Hotárek, Karmazín, Urbánek, Sláma, Dvořáček, Dufek, Vavřina, Chytka

"Za podstatně lepšího počasí než ve středu jsme nastoupili k odvetě, o které jsme dobře věděli, že bude po středečním výsledku možná ještě těžší než jsme původně předokládali. Bystřice náš už totiž rozhodně nemohla podcenit. Zápas to byl úplně jiný. Oba týmy kupily nepřesnosti, rozhodčí úzkostlivým vedením zápasu hru často kouskoval, nebylo to zdaleka tak hezké fotbalové představení jako ve středu. Do vedení jsme dostali opět my po povedené samostatné akci Tomáše Jaška, kterou zakončil Petr Urbánek. Soupeř ale brzy vyrovnal, když se mu vydařila střela z hranice vápna po odvráceném trestném kopu. Po změně strany mohly skórovat oba týmy a brzy bylo jasné, že zápas asi rozhodne jediná branka. Tu jsme dvě minuty před koncem dokázali vstřelit my, když se po dlouhém míče z vlastní poloviny hřiště dostal do úniku Petr Karmazín, obešel brankáře soupeře a zakončil do prázdné branky - 2:1! Získali jsme tak další tři důležité tři body do tabulky soutěže. Kluci i přes fotbalově méně povedený výkon dokázali zápas převážit na svoji stranu a toho si jako trenér hodně cením!"

Milan Dufek

Mladší žáci - středa 15.5.2019
Bystřice nad Pernštejnem - Velká Bíteš 7:4 (6:0)

Branky:
Sestava: Malý - Kaláb, Kročil, Mateja, Musil, Karmazín, Škoda, Ševců, Havelka, Slavíček, Mateja, Osoba, Preis, Kadlec
"Za neustálého silného deště domácí rozhodli zápas v prvním poločase, který jasně vyhráli. Skóre 6:0 bylo kruté, ale koncovka Bytřice byla prostě přesná. Po změně stran naši srovnali hru a pomalu začali ukrajovat i ze skóre. Nakonec vstřelili čtyři branky, druhý poločas vyhráli 4:1 a konečný výsledek upravili na přijatelný rozdíl. Ale při lepší první půli to mohlo být ještě lepší, kdo ví....?"


Mladší žáci - sobota 18.5.2019
Velká Bíteš - Bystřice nad Pernštejnem 0:2 (0:1)

Sestava: Rous - Malý, Kročil, Mateja, Musil, Karmazín, Škoda, Ševců, Havelka, Slavíček, Mateja, Osoba, Preis, Kadlec
"Mladší žáci si v sobotní odvetě prohrát nezasloužili, jednalo se o vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Štastný gól Bystřice po rohovém kopu v poslední minutě první půle ale určil další ráz zápasu. Klukům se ani přes zvýšenou snahu srovnat nepodařilo, hosté navíc ve druhé půli přidali druhou, definitivně rozhodující branku. "