Velká Bíteš B - Zbraslav 4:4 (1:4), penalty 5:4

VÝHRA NA PENALTY A TŘETÍ MÍSTO

Zápas o 3. místo v turnaji Tří okresů nabídl atraktivní podívanou, osm branek, několik obratů ve skóre a nakonec i penaltový rozstřel.

Diváci si v pátek večer na našem stadionu museli připadat jako na Divokém západě. Hráči obou týmů jim přichystali mimořádně zábavnou přestřelku, v níž se misky vah několikrát nahnuly buď na jednu nebo na druhou stranu. Lépe začala Benfika, která se na konci první čtvrthodiny ujala vedení, lehkonozí hosté ale našim ještě do konce první půle přivodili šok, jelikož od tohoto okamžiku zcela převzali iniciativu a nekomprosmině trestali jejich jákákoliv zaváhání. V poločase tak na ukazateli skóre svítil hodně nelichotivý stav 1:4. 
Jenže ač se to tak mohlo na první pohled zdát, zdaleka nebylo rozhodnuto. Benfika nehodila flintu do žita a ve druhé půli postupně dokázala takřka nemožné, tříbrankovou ztrátu dotáhnout. O tom, kdo tedy v turnaji nakonec skončí na 3. místě tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. A něm měli pevnější nervy naši hráči, kteří proměnili všechny své pokusy, naopak Zbraslav jednou zaváhala. 
Zdánlivě rozhodnutý zápas tak nakonec skončil úplně jinak, radovala se naše Benfika a oplatila tak navíc Zbraslavi porážku z utkání základní části. 

Branky našich: Ondrák 3, Těšík

sestava: Cimbálník- Mejzlík, Pelán, Loup Pavel, Švanda M.- Bartoš, Jakeš, Merdita, Loup T.- Holub, Ondrák
střídali: Švanda O., Svoboda, Urbánek, Macholán, Těšík