Poslední změny v kádru našeho áčka před novou sezonou

Jiří Urbánek definitivně hráč hráčem našeho klubu, do Bystřice naopak míří František Kuldan

Včera došlo k definitivnímu dotažení přestupu Jiřího Urbánka, který k nám přes Sokol Křoví zamířil z Jihlavy. Klub naopak opouští František Kuldan, který měl zájem přestoupit do Bystřice nad Pernštejnem a náš klub mu to umožnil.

Jedenadvacetiletý rodák ze sousedního Křoví Jiří Urbánek absolvoval s týmem kompletní přípravu, usadil se na místě středního obránce a v následující sezoně bude oblékat náš dres. Jirka jako mladší žák v našem klubu působil, následně se přes Bohunice, Velké Meziříčí dostal až do brněnské Zbrojovky, ze které zamířil do Jihlavy, kde strávil velkou část své dosavadní kariéry. Na podzim byl také u debaklu našeho týmu v Jihlavě 0:9 a dokonce nám vstřelil branku.

Klub naopak opouští zkušený František Kuldan, který požádal o uvolnění do týmu našeho soupeře z Bystřice nad Pernštejne a klub mu to po vzájemné domluvě umožnil. Frantovi děkujeme za za dva roky, které strávil v našem klubu a do budoucna mu přejeme ať se mu daří nejen na hřišti! 

 

zdroj foto: fcvysocina.cz