Nabídka klubu - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!!

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY FOTBALISTŮ

V rámci zkvalitnění péče o naše hráčky a hráče jsme navázali spolupráci s pracovištěm Ústavu sportovní medicíny v Brně, který dlouhodobě zajišťuje vyšetření pro registrované i pro profesionální vrcholové sportovce.

Vážení rodiče,

V rámci zkvalitnění péče o naše hráčky a hráče jsme navázali spolupráci se špičkovým pracovištěm Ústavu sportovní medicíny v Brně, který dlouhodobě zajišťuje vyšetření pro registrované i pro profesionální vrcholové sportovce a to jak v individ. tak i v kolektivních sportech.

Chtěl bych Vás tímto požádat o zvážení možnosti podstoupení tohoto vyšetření pro Vaše děti, které je dle mé konzultace s Mudr. Radkou Bartovičovou z tohoto ústavu vhodné už i pro osmilét děti provozující organizovanou sportovní činnost.Tato prohlídka slouží také jako potvrzení o tělesné způsobilosti dětí vykonávat sportovní činnost v našem klubu.

 

Složení prohlídky:

  • -komplexní vyšetření tělovýchovným lékařem včetně podrobné   anamnézy,
  • -měření krevního tlaku a tepové frekvence,
  • -klidové a zátěžové EKG,
  • -zátěžový test W170 (stanovuje výkon těla při srdeční frekvenci 170 tepů  za minutu),
  • -měření základních antropometrických parametrů (výška, váha, tuky),
  • -orientační posouzení tělesného rozvoje a svalové hmoty,
  • -základní laboratorní vyšetření krve a moči (po dohodě s lékařem).

cena za toto vyšetření je 950,- Kč a je naplánována na termín 12.-13. 8. 2020

V případě zájmu kontaktujte prosím trenéry jednotlivých kategorií.

Odkaz: http://www.usmbrno.cz/

Marek Zúbek 

FC PBS Velká Bíteš