halové turnaje v Bystřici nad Pernštejnem

ZIMNÍ LIGA mladších žáků

Mladší žáci (ročník narození 07 a 08) se během zimy zúčastnili celkem pěti turnajů. Info nám podal trenér týmu Petr Karmazín.

Mladší žáci ročníku 2007 / 2008

Co je Zimní liga v Bystřici?
"Bylo to celkem pět turnajů v hale. Celkem jsme odehráli 25 utkání po dvaceti minutách. Vystřídali postupně celkem 13 hráčů. Po pěti turnajích v hale jsme skončili na 4. místě s bilancí 12 vítězství a 13 porážek. Závěrečný šestý turnaj plánovaný na venkovním hřišti v Bystřici koncem března se už bohužel neuskutečnil z důvodu vyhlášení nouzového stavu vládou ČR v souvislosti s nákazou koronavirem."

Hodnocení trenéra:
"Všichni hráči, kteří se turnaje zúčastnili, nezklamali. Kluci předvedli, jaké jsou jejich přednosti a dovednosti. Všechny nedostatky jsme vždy řešili po každém odehraném zápase nebo i během utkání. Ve hře jsme využívali nacvičené signály z tréninků – auty a rohy. Z těchto činností jsme dali také spoustu krásných branek. Celkové 4. místo z pěti turnajů je pro mě jako trenéra pěkným výsledkem. Také chci poděkovat rodičům, kteří na tento turnaj museli kluky dovézt a kteří vždy vytvořili svým povzbuzováním příjemnou atmosféru."