Trenér a kapitán o nedělní výhře

Pozápasová "tiskovka"

Krátce se ještě vrátíme k nedělnímu zápasu. O svoje hodnocení se s námi podělili trenér Marek Zúbek a kapitán Michal Pelán.

Marek  Zúbek, trenér

Jsem velice rád, že hráči toto těžké utkání zvládli. Soupeř potvrdil svou kvalitu a po celý zápas nás držel v maximální koncentraci. Obě mužstva si vytvořila dvě velké gólové situace. V podstatě remízový zápas se zlomil v posledních dvaceti minutách utkání, kdy se našim hráčům podařil vstřelit gól a následně si vytvořit další dobré šance ke vstřelení gólu. Náš tým si zaslouží velké uznání, jak za herní výkon tak i za odhodlání vydat ze sebe po fyzické stránce vše. Udělali jsme první úspěšný krok do nového ročníku soutěže a věřím, že forma kterou si hráči udrželi z přípravných zápasů nás neopustí i v nadcházejících zápasech.

 

Michal Pelán, kapitán a brankář mužstva

Silný soupeř na úvod, se kterým jsme doposud neuhráli ani bod, o to větší motivaci jsme měli jej porazit. Samotné utkání bylo na šance vyrovnané, ale díky výbornému týmovému výkonu a troše štěstí jsme šli vítězství více naproti. Teď je potřeba tyto cenné body potvrdit v Havl. Brodě.