Muži A - 10. kolo MSD D : Velká Bíteš - Humpolec 1:0 (0:0)

RECEPT K VÝHŘE NAŠEL ONDRÁK

Muži A doma potvrdili roli favorita a udolali Humpolec 1:0

Pro náročné oko bítešského fotbalového diváka zápas příliš pohledných momentů nenabídl. Domácí mužstvo však splnilo svůj základní cíl i připsalo si do tabulky soutěže povinné tři body.
V tabulce poslední Humpolec se hned od prvních minut soustředil především na pozornou obranu a domácí dlouho marně bušili do jeho obranného valu. Přesto mohli hosté jít hned na začátku utkání do vedení, chybu v rozehrávce ale nepotrestali. Na druhé straně hřiště přišly cca dvě velké šance, která však domácí hráči rovněž nezužitkovali. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu 0:0.
I po změně stran se obraz hry nijak nezměnil. Stálou převahu však domácí nakonec přece jen zužitkovali. Klíč k odemčení obrany Humpolce našel Ondrák, který v 78. min. gólovou střelou z hranice šestnáctky korunoval svůj už tak velmi dobrý výkon – 1:0. Bylo jasné, že pokud se nestane zázrak, vítězství zůstane doma. A protože ten nepřišel a branka nepadla už ani do branky hostů, zápas se skončil těsnou výhrou Velké Bíteše 1:0. I za tu se ale udělují tři důležité body!

Branka: 78. Ondrák
Rozhodčí: Jílková
ŽK: 3:3
Diváci: 152
Sestava Velká Bíteš: Pelán – Šperka, Loup Pav., Mrňa – Ondrák, Kamenský, Daněk, Novotný, Vošmera (76. Kříž) – Traxl (73. Macke), Krula (89. Loup Pat.)
Sestava Humpolec: Prchal – Vrátný, Havel, Popovych, Luňáček (82. Dalík), Šmíd, Šerý (18. Havlín), Zástěra Š., Podoba (86. Kopic), Pešek, Zástěra A.