Muži A - 9. kolo MSD D : Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:0)

SE STAROU ŘÍŠÍ BEZ ZTRÁTY KYTIČKY

Na výborný výkon z minulého týdne naši muži A navázali výhrou 2:0 nad Starou Říší...

Zápas se odehrál na hřišti s umělým povrchem v Jihlavě, našim to ale pranic nevadilo. Po většinu utkání diktovali tempo hry a snažili se o vypracování brankových příležitostí. Nebylo to ale jednoduché, Stará Říše totiž pozorně bránila. Nejblíže k brance byl asi Sznapka, střelou z dálky ale branku minul. V úvodu druhé půle pak soupeř dokonce hru opticky vyrovnal a dvě standardní situace Pokorného jen těsně minuly branku. V 68. minutě se ale nakonec prosadili naši. Dlouhý míč za obranu si našel Sznapka a povedeným lobem přehodil Jíchu - 0:1. Stará Říše se pak snažila o vyrování, tlačila se více do útoku a našim se naskytla možnost vést útoky do více otevřené obrany. V 83. minutě navíc soupeř propadl ve středu hřiště, k míči se dostal Merdita a pěknou střelou překonal Jíchu podruhé - 0:2. V tabulce tak naši hráči potvrdili své postavení na 1. místě. 

Trenér Marek Zúbek: "Kluci si vítězství zasloužii a těšíme se z dalších důležitých bodů." 
Branky: 68. Sznapka 0:1, 83. Merdita 0:2
Diváci: 50, ŽK: 1:0, Rozhodčí: Nejezchleb
Sestava Stará Říše: Jícha - Bulant, Chramosta, Cejpek, Heide, Svoboda, Vacek, Kříž (83. Pivonka), Matyáš, Švarc, Pokorný, Gnahore (46. Nehyba)
Sestava Velká Bíteš: Pelán - Mrňa, Urbánek, Loup Pav. - Šimončič, Daněk, Merdita (87. Isami), Sznapka, Bartoš (62. Dufek) - Krula (85. Těšík), Macek (57. Novotný)