Dorost – 12. kolo krajského přeboru: Kamenice nad Lipou - Velká Bíteš 6:5 (3:2)

ANI PĚT GÓLŮ VENKU NESTAČILO

Dorost tentokrát nebodoval a mohl si za to především sám...

Za neustálého deště se sobotní zápas dorostu v Kamenici nad Lipou zvrhl v nebývalou přestřelku. Domácí po naší chybě skórovali hned z první akce a ujali se vedení – 1:0. Za tři minuty však bylo vyrovnáno, pohotově se trefil Mašek – 1:1. Na konci úvodní půlhodiny jsme si ale vybrali další slabší chvilku. Domácí se nejprve prosadili po rohovém kopu – 2:1 a hned za minutu i tvrdou střelou pod břevno z hranice velkého vápna – 3:1. Do poločasu jsme snížili gólem Hvězdy z penalty – 3:2 a měli kopat i další, hrubý zákrok na Rozmahela ale zůstal nepotrestán, rozhodčí se zřejmě bál proti domácím nařídit dvě penalty během tří minut.
Po změně stran jsme ale začali dobře a výsledek otočili, dvakrát se prosadil Mateja – 3:3 a 3:4. Vypadalo to, že jsme se na hřišti konečně našli a byli lepší. Bohužel ale přišla další špatná chvilka. Domácí tak po našem nedůrazném odkopu nejprve srovnali – 4:4 a poté se z mimořádně přísného pokutového kopu ujali znovu vedení – 5:4. Ani to ale nebylo všechno. Po dalším tvrdém zákroku na Rozmahela (zápas tím pro něj skončil) se z trestného kopu ukázkově trefil Hvězda a znovu bylo srovnáno – 5:5. Remíza nám ovšem nebyla souzena. Po nešťastné (avšak zbytečné) malé domů se míč na cestě k brankáři Klímovi na podmáčeném trávníku zbrzdil, domácí útočník u něj byl dřív, našeho brankáře obešel a dvě minuty před koncem poslal míč do branky – 6:5. Výsledek je pro nás krutý, nicméně je potřeba uznat, že náš výkon nebyl tak dobrý jako v předchozích zápasech.

Sestava našich: Klíma – Bureš, Ševců, Václavík, Hvězda – Karmazín L. (78. Žák), Rozmahel (81. Kročil), Jašek, Karmazín P. – Mašek (78. Škoda), Mateja