Poslední turnaj mladší přípravka sehrála v Náměšti nad Oslavou

ÚSPĚŠNĚ UKONČENÍ KRAJSKÉHO PŘEBORU

Info nám poskytl trenér Ondřej Malý

Naši nejmladší bojovníci mají za sebou poslední zápasy, které se odehrály v Náměšti nad Oslavou. Nejprve poměřili síly s týmem, který přicestoval z našeho krajského města Jihlavy. A před naším soupeřem musím smeknout. Ač byl částečně znát věkový a tedy i fyzický deficit našich hráčů, soupeř nás přehrával především po fotbalové stránce. Myslím si však, že to byla pro naše hráče dobrá škola, a věřím, že si z tohoto zápasu něco odnesli. Ostatně, když opomenu již tradičně ospalejší začátek, tak si naši hráči postupně dokázali přivykat na hru našeho soupeře, a vyprodukovali si dvě až tři zajímavější situace. Především však byl znát posut i v našem bránění. Ke konci zápasu už sice bylo znát, že našim hráčům docházejí síly, ale stále se statečně bránili (a s narůstající kvalitou), a místy dokázali předvést i své fotbalové umění. Výhra v zápase však zaslouženě patřila jihlavským hráčům, kteří mě překvapili především kvalitou střelby ze střední vzdálenosti, se kterou si nebyli schopni poradit naši brankáři, ač podali nadstandardní výkon. Ve druhém a posledním utkání v této sezoně se naši hráči utkali se soupeři z Třebíče. Přítomným divákům se naskytl zcela jiný obrázek hry než v první utkání. Naši hráči soupeře jednoznačně přehrávali a postupně stříleli jeden gól za druhým. Byly vidět krásné individuální akce, kombinace, střely ze střední vzdálenosti i obcházení soupeřova brankáře. Naši útočnou hru, kdy jsme soupeře příliš k míči nepouštěli, dobře podporovali naši vysunutí brankáři. Soupeř, který měl tentokrát vůči nám fyzický a pravděpodobně i věkový deficit, sice dokázal vstřelit dva slepené góly, které však naším týmem neotřásly a následoval opět útočný val před bránou soupeře. Naši hráči se tak rozloučili se sezónou vysokým vítězstvím, ale především kvalitním výkonem. Chtěl bych na tomto místě poděkovat především hráčům, ale rovněž fanouškům/rodičům, všem trenérům i ostatním, kteří nám pomohli sezónou troufnu si říct poměrně úspěšně projít. Věřím, že výkony našich nejmladších hráčů budou postupně růst a především, že je to bude stále bavit.