Muži B - 2. kolo I.B třídy, skupina B - Jaroměřice nad Rokytnou - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)

NA ÚVOD PORÁŽKA

Benfika zahájila sezónu prohrou na hřišti v Jaroměřicích nad Rokytnou...

Benfika ve svém letošním prvním zápase nebyla daleko od úspěchu v konfrontaci se soupeřem, se kterým se ještě nedávno v Krajském přeboru potkávalo naše áčko (naposledy v postupové sezóně 2015/2016). Od té doby ale Jaroměřice nad Rokytnou "stihly" 2x po sobě sestoupit, a tak aktuálně působí až v nejnižší krajské soutěži.
Vyrovnaný zápas přinesl v první půli na obou stranách několik zajímavých příležitostí a brzy bylo jasné, že první branka určí další ráz zápasu. V nastavení prvního poločasu se jí zásluhou kapitána Urbánka dočkali bohužel domácí, kteří se tak dostali do těsného vedení, které pak po celou dobu druhého poločasu poctivě bránili. Naši hráči sice měli několik šancí jak skóre srovnat, ale v koncovce se jim nedařilo. Domácí si tak nakonec ještě osm minut před koncem svůj náskok druhou brankou ještě pojistili a asi zaslouženě získali do tabulky I.B třídy své první letošní tři body. 
Naopak Benfika se bude muset soustředit na nedělní domácí zápas proti Přibyslavicím. 

Branky: 45.+3. Urbánek, 82. Pejchal
Sestava našich: Bartošek - Hibš, Švanda O., Smejkal (87. Urbánek), Pelán, Jakeš, Chadim (68. Jelínek), Pokorný, Rozum, Švanda M., Tvrdoň (24. Mičánek)