První změny v týmu mužů pro novou sezonu

Áčko povede do nové sezony Libor Danihelka

Nový trenér usedne od nové sezony na lavičku áčka, po Jiřím Mikovi přebere mužstvo dosavadní trenér Bystrce Libor Danihelka.

Jedenašedesátiletý zkušený trenér vedl v posledních sezonách mužstvo Bystrce, kde předtím působil také na pozici sportovního ředitele klubu. Předtím prošel například týmy jako Moravská Slavia Brno či 1.SC Znojmo. Jako asistenta si do našeho klubu nový trenér přivádí Libora Axamita.

První změny proběhly i v hráčském kádru, po neúspěšných jednání sportovního vedení klubu opustili na volný přestup tým dva zkušení hráči Jan Pohl a Jiří Chlup, kteří společně s bývalým trenérem našeho klubu Květoslavem Havránkem zamířili do Tišnova. Otazník visí nad dalším působení Ryana Whittinghama. Hostování končí trojici z Líšně Bílek, Knos a Daněk, kteří nastoupí do přípravy s mateřským oddílem. Klub přeje hráčům hodně štěstí v novém angažmá a děkuje za odvedené služby pro bítešský fotbal.

Novými hráči v klubu je dvojice hráčů z Blanska záložník František Kuldan a útočník Tomáš Sodomka. Dalšími novými tvářemi budou Marek Hošek, který přichází z Jaroměřic nad Rokytnou a  Dominik Pořízek, ten přichází pro změnu z Moravské Slavie Brno. Zatím poslední oficiální posilou se stal David Burian, talentovaný hráč, který je věkem ještě dorostenec přichází z Tišnova. Není vyloučeno, že na startu přípravy, která je na programu v úterý 10.7. by se navíc novému trenérovi mělo hlásit několik hráčů na testy.

 

Rozpis přípravných zápasů

Středa 11.7. úvodní trénink přípravy
Sobota 14.7. 10:00  Vel.Meziříčí
Středa 18.7. 17:00/18:00 Líšeň
Pátek 20.7. Rajhradice
Sobota 21.7. 18:00  Rousínov (hřiště SK Pozořice)
Středa 25.7. Zastávka
Sobota/Neděle 28./29.7. předkolo MOL cupu
So/Ne 5.8.  první mistrovské utkání