Dorost: I. třída, skupina B - 6. kolo - Radostín nad Oslavou - Velká Bíteš 1:1 (0:1)

Z RADOSTÍNA BOD

Dorost si minulý týden zápas odložil, tentokrát remizoval v Radostíně nad Oslavou...

Zraněními zdecimovaný tým dorostu v Radostíně dosáhl jen na remízu 1:1. Ujal se sice v první půli vedení 1:0 brankou V. Havlíčka, domácí ale po změně stran dokázali vyrovnat a obě strany si tak rozdělily po bodu. V tabulce jsou dorostenci na 6. místě, mají ale zápas k dobru. 

Info od vedoucího týmu M. Smejkala: "Na pondělní Státní svátek vyšlo dvakrát odložené utkání v Radostíně. Je to tradičně náš neoblíbený soupeř, na kterého neumíme. Bítešský dorost pronásleduje série zranění. Opory týmu Tvrdoň, Horák,Mahel, Václavík a Vala buď vůbec nehrají, nebo odpadnou po několika minutách. I přes tento megaproblém naši hráči primitivně hrajícího soupeře nepustili 90% zápasu k míči. Převaha byla naprosto drtivá a ani 24 hodin po zapase nikdo z nás nechápe, proč se zápas v klidu nevyhrál. Produktivita našeho dorostu je naprosto žalostná a klíčového útončíka Tvrdoně nelze nijak nahradit. Přesto že s výsledkem a produktivitou jsme zklamáni, hra našich velmi mladých hráčů je příslibem. Jejich čas jestě přijde."

Sestava našich: Klíma - Václavík, Mahel, Duraj, Havlíček, Smejkal, Horák, Holubář, Karmazín (66. Wunsch), Hvězda, Mateja (78. Vala)