Muži B - 3. kolo I.B třídy, skupiny B - Velká Bíteš B - Polná B 5:1 (3:0)

REPARÁT NA JEDNIČKU

Po hloupé porážce v Nedvědici muži B doma zabrali a vysoko zdolali Polnou B 5:1...

V brance se staronovou posilou "Jožkou" Bartoškem vstoupila Benfika do svého prvního domácího zápasu velice aktivně. Hned v 1. min. Richard Novotný přestřelil z jasné pozice branku a brzy na konto domácího týmu přibyly i další šance, hrálo se prakticky jen na jednu branku. Nakonec skóre otevřel po necelé čtvrthodině hry Marek Hošek - 1:0 a brzy po něm přidal druhý zásah i Richard Novotný - 2:0. A když těsně před koncem první půle přidal hlavou třetí branku agilní Matěj Těšík, bylo prakticky hotovo - 3:0. 
Stejný hráč se prosadl i v 57. min střelou po zemi - 4:0. Hosté se trefili pouze jednou, jejich branka ale byla výstavní, Zdeněk Smutný se trefil z voleje ukázkově pod břevno a zarmoutil našeho brankáře, který si už jistě brousil zuby na čisté konto - 4:1. Poslední slovo ale znovu patřilo Benfice, když Leoš Burian chytrou střelou završil "rukavici" - 5:1. Na konci utkání ještě odmítl hattrick Matěj Těšík, který v jasné šanci nedal střele dostatečnou razanci (nebo se mu nechtělo přispět do týmové kasy?). 
Benfika tak rázně odčinila porážku z prvního zápasu v Nedvědici a doufejme, že se odrazila k dalším velmi dobrým výkonům.

Statistiky:
Branky: 13. Hošek - 1:0, 17. Novotný - 2:0, 44. Těšík - 3:0, 57. Těšík - 4:0, 58. Smutný - 4:1, 82. Burian - 5:1
Rozhodčí: Stratený
ŽK: 1:2
Diváci: 67
Sestava našich: Bartošek - Švanda O., Burian D. (46.Burian L.), Nekuda, Těšík, Horký, Novotný, Hošek, Švanda M., Loup (84. Jelínek), Paprskář (46. Hamřík)