Nová sezona klepe na dveře!

O víkendu startuje nová sezona! Áčko se vrací k dopolednímu termínu utkání

V sobotu odstartuje na našem stadionu nová sezona Benfice, která hostí Stařeč. O den později se do mistrovských bojů zapojí také áčko, které rozehraje nový ročník na hřišti Humpolce.

Kádr áčka během letní pauzy doznal minimum změn. Kromě avizovaných nových tvářích Tomáše Šperky (Líšeň) a Romana Invalda (Rakousko) tým Marka Zúbka posílil ještě mladý středopolař Petr Škuta (Znojmo). Jinak tým zůstal kompletní.

Další novinkou je, že se od nové sezony vrací naše áčko k dopolednímu termínu utkání. Svoje domácí zápasy tak bude hrávat v neděli od 10:15. „K dopolednímu termínu jsme byli spíše donuceni okolnostmi, béčko má hodně úzký kádr a v případě že by se zápasy kryly mohl by to být velký problém. Z tohoto důvodu jsme zvolili dopolední čas. Snad s tím fanoušci nebudou mít problém,“ okomentoval novinku předseda klubu Jiří Jelínek.

V generálce na nový ročník soutěže si naše áčko v sobotu poradilo s týmem Náměště nad Oslavou jednoznačně 6:1 a snad se tak dobře naladilo na nedělní premiéru, která hráče čeká v neděli od 17:00 na hřišti Humpolce.

Kádr mužů A na startu přípravy
brankáři
: Roman Invald, Michal Pelán
obránci: Dominik Bartoš, Pavel Loup, Tomáš Mrňa, Tomáš Šperka
záložníci: Libor Daněk, Jaroslav Dufek, Patrik Loup, Adrian Merdita, Dominik Moučka, Jakub Sznapka, Michal Šimončič, Petr Škuta
útočníci: Filip Krula, Adam Macek, Richard Novotný

 

Foto zdroj: Deník/Vít Brabec