Dorost: I. třída, skupina B - 18. kolo - Velká Bíteš - Křižanov 5:3 (3:2)

DOROST DOMA BODOVAL NAPLNO

Dorostenci po porážce v Lipníku zabrali a doma zdolali Křižanov...

Branky:Smejkal 2x, Svoboda, Urbánek M., Chadim
Sestava: Navrátil, Smejkal, Tvrdoň, Krejčiřík, Chadim, Havlíček, Duraj (Urbánek P.), Svoboda, Pelikán, Urbánek M. (Jašek), Macholán (Holý)

Za nevlídného počasí jsme sehráli prestižní derby s Křižanovem.Několik hráčů soupeře prošlo v minulosti i naším týmem.Naši hráči vstoupili do utkání velmi nekoncentrovaně a brzy jsme prohrávali 0:2.Velké problémy našim dělaly rychlé protiútoky pod taktovkou obou Bajerů. Postupem času se začala projevovat větší kvalita našeho týmu a zaslouženě jsme zápas otočili. Za tento obrat a příkladné nasazení ve většině zápasu naši zaslouží pochvalu a po delší odmlce byl výkon odměněn třemi body.

info Milan Smejkal - vedoucí týmu