Áčko neděle 16:00 Velká Bíteš - Hodonín

Vzhůru na Hodonín! Áčko přivítá lídra soutěže

Áčko přivítá na našem hřišti první tým tabulky z Hodonína, Benficu čeká v malém derby druhý tým soutěže - Náměšť. Dorost se po týdenním volnu představí doma proti Jaroměřicím, žáci hrají v sobotu ráno také doma s týmem Rapotic/Oslavan.

Muži A
Velká Bíteš - Hodonín nedělě 16:00

Hit divizní sezony je tady, na naše hřiště zajíždí lídr a super favorit soutěže z Hodonína. Tým velezkušeného trenéra Františka Komňackého zatím kráčí za předsezóním cílem – postupem do MSFL. A to i přesto, že na jaře v prvních pěti kolech již dvakrát body ztratil. A pokaždé to bylo doma! Hned v úvodním kole podlehl ve šlágru Uherskému Brodu 4:5 a v minulém kole překvapivě klopýtl s mužstvem Tasovic po výsledku 1:1. I přes tyto bodové ztráty Hodonín se ziskem 54 bodů tabulku vede, s bilancí 17 výher, 3 remíz, 1 prohry, je jeho náskok  na druhý Uherský Brod pouze jeden bod. Mužstvo Hodonína se při zranění špílmachra Tomáše Polácha, který na jaře do hry ještě nezasáhl, spoléhá hlavně na branky bývalého nejlepšího střelce slovenské nejvyšší soutěže Pavola Masaryka, který je společně s Tomášem Paulem (Tasovice) nejlepším střelcem soutěže, když v 21 zápasech nastřílel 19 branek. Naše mužstvo se po nepovedeném představení a prohře na hřišti poslední Bystřice dostalo do nekomfortní situace, když se náskok na sestupové příčky smrsknul na pouhých šest bodů. Trenér Havránek bude mít už k dispozici uzdraveného Cíchu, naopak stále mu bude chybět Michal Šimončič, jinak by měl mít kádr kompletní.  

BENFICA
Náměšť nad Oslavou - Velká Bíteš B sobota 16:00

Benfica zajíždí k malému derby na půdu druhého týmu tabulky - Náměšti nad Oslavou. Ta jim má co vracet, benfia je totiž jediným týmem, který v dosavadním ročníku Náměšť porazil. Podzimní duel skončil vítězstvím našich v poměru 4:2.

Dorost
Velká Bíteš - Jaroměřice neděle 12:00

Žáci
Velká Bíteš - Rapotice/Oslavany sobota 9:00 mladší a 10:30 starší

Přípravky
FŠ Třebíč, Pelhřimov neděle od 9:00 hřiště Třebíč