Marek Zúbek nejen o posledním zápase

Pozápasová "tiskovka"

Trenér Marek Zúbek krátce zhodnotil uplynulý zápas, anglický víkend i povedený start do sezony.

O utkání na Startu Brno …

V sobotu jsme odehráli důležité utkání na Startu Brno. Čekal nás složitý zápas, protože domácí klub v týdnu změnil trenéra. V takových případech mužstvo většinou ožije, spadnou z něj zažité stereotypy a hráči dokáží předvést výkon na hranici svých možností. Na hřišti to bylo dobře znát. Domácí hráli s větším elánem a zaslouženě se ujali vedení. Nám chvíli trvalo než jsme se dostali do hry a podařilo se vyrovnat. V momentech kdy se nám podařilo dostat míč pod kontrolu na soupeřově půlce, jsme se dostávali velice rychle do šancí. Klukům se ve druhém poločase začala víc dařit kombinace a byli jsme častěji na soupeřově polovině. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř dokázal využít a skórovat. Hráčūm po náročném týdnu velice rychle docházeli síly, ale i tak se jim podařilo skóre otočit. Domácím se ale podařilo po rychlé akci vyrovnat. Obě mužstva už neměla sílu na strhnutí vítězství na svou stranu.

 

Hodnocení „anglického“ týdne …

Naši hráči potvrdili svůj charakter a formu kterou předvedli v předcházejících těžkých zápasech. Z náročného týdne dokázali uhrát 7 bodů. Kdy si zvláště ve druhém poločase utkání se Ždírcem museli sáhnou na dno svých fyzických sil.

 

O dobře rozjeté sezoně …

Po víkendu jsme se po zaváhání několika týmů dostali na čelo tabulky. Soutěž je tak vyrovnaná, že o body může přijít každý s každým. Momentální úspěch nás samozřejmě těší, ale stejně dobře víme  jak těžké bude udržet se na předních místech tabulky.