Víkendová tiskovka

Ohlasy (nejen) z víkendových zápasů

Co nám přinesl uplynulý víkend, ale také předešlý týden shrneme v krátkém článku.

Áčko - Chotěboř (0:0)
Tomáš Dvořák po utkání s Chotěboří 

K výletu ...

"Na výlet za scenérií Vysočiny jsme tentokrát zavítali do vzdálené Chotěboře. Cesta ubíhala jako každá jiná přes Žďár, nicméně jsme po několika objížďkách dorazili k cíli. Chotebořská dvanáctka stála 22Kč a Klobása 35Kč.

K utkání ...

"Hrát stopera s L. Střechou je jako hrát v Příbrami, ať uděláte cokoliv jste zachráněni. Přesně takové bylo pro mě utkání v Chotěboři, bohužel jsme nezužitkovali žádnou s pološancí a tak jsme se rozešli s domacími schodně 0-0."

 

Benfica - Bystřice (4:2)
Marek Loucký po utkání s Bystřicí

"Logicky jsem spokojen s poměrně snadno získanými třemi body. Nejsem spokojen s poněkud vlažným přístupem a malým nasazením v prvním poločase."

 

Protože jsme minule nevydali článek, napravujeme resty nyní 

"Nevšímejte si jich"
Miroslav Ivančík jak je jeho zvykem uklidňuje svoje spoluhráče v utkání proti Havl.Brodu

 

"Vystřídejte Ivančíka ať ho nevyloučí"
Petr Matoušek poslal na lavičku jasný signál ke střídání. O minutu později byl vyloučen.

 

"Kerber to taky hodně lije tak kdoví kde je"
Domácí fanoušci měli o absenci Luboše Kerbera jasno.

"Je to Bombóno žrout"
Michal Klusák už nechce jezdit na zápasy v jednom autě s Tomášem Loupem, podle jeho slov mu za dvě cesty snědl přesně 67 bombónů.

 

A co nám přinesl uplynulý víkend?

 

Benfica míří za záchranou
Třetím domácím jarním vítězstvím se benfica notně přiblížila záchraně. K definitní jistotě bude potřeba získat minimálně jedno vítězství. 

 

Já na bráchu brácha na mě
Bratři Švandovi měli výrazný podíl na výhře s Bystřicí, oba vstřelili po gólu.

 

Michal Pelán bez bráchy hrát nebude
Michal Pelán se rozhodl pět minut před zápasem, že ho to bez bráchy nebaví a odmítnul chytat. Do branky musel Vlasta Šula.

 

Lukáš Pohl a Jiří Jelínek jsou již přátele
Krize je tak zažehnána oba aktéři konfliktu, kterým poslední dobou žilo celé město, se usmířili a na sociální síti stali přáteli. Lukášovi se navíc v sobotním utkání podařil husarský kousek. Všichni hráči hráli se svými čísly.  Jen tak dál Bobře!

 

Kůň na testech ve Španělsku
Tomáš Loup řečený kůň, odcestoval v pátek ráno na zhruba týdenní testy do Španělska. Tomáš Loup byl zkoušen v sobotním utkání Tercera Division skupina 14 mezi týmy Santa Amalia - UP Plasencia (2:1) a vůbec se neztratil. Na utkání dokonce dorazil jako jeden z prvních. Podařilo se mu správně natlakovat všech 6 míčů, nachystat 12 lahví s iontovým nápojem a o poločase vstřelit dvě branky a jednou trefit břevno. V našem klubu všichni doufají, že na testech uspěje a do Bíteše se už nevrátí. 

 

Luboš Kerber opět nepřišel
Spekulace fanoušků se nepotvrdili ve skutečnosti si Luboš našel novou přítelkyni, takže víc než fotbalu se aktuálně věnuje procházkám, návštěvám biografů a zoologických zahrad. Rád by do konce sezony stihnul odehrát 1-2 utkání než se naplno rozjede sezona hradů a zámků.

 

Martin Požár se přidá k nařízení FAČRu.
Stejně jako nejvyšší orgán fotbalu v ČR se vydal v boji proti vulgaritám na hřištích bojovat také mistní hospodský Martin Požár. Nyní pokaždé, když uslyší z úst hostů vulgarity nebo různé vaginální opisy, přestává točit a obsluhovat do doby než se hosté uklidní.