Dorost: I. třída, skupina B - 5. kolo - Velký Beranov - Velká Bíteš 2:2 (0:1)

DVA ZTRACENÉ BODY

Dorost ve Velkém Beranově ztratil první body v sezóně...

Branky: Tvrdoň, Duraj
Sestava: Klíma - Duraj, Václavík, Hvězda, Ševců, Smejkal, Horák, Vala, Karmazín, Osoba, Tvrdoň
Střídali: Mateja, Havliš

Prvním venkovním zápasem dorostu byl sobotní výlet do Velkého Beranova. Do zápasu náš tým vstoupil aktivně, ale několik velkých šancí zůstalo nevyužito a trefil se pouze Tvrdoň. 
Ve druhé půli bylo živo. Nejprve byla proti našim nařízena penalta. Brankou neskončila. Potom naši hráči vstřelili branku, která nebyla uznána pro údajný faul. Soupeř z protiutoku vyrovnal a bylo zle. Naději na tři body nám vrátil velmi dobře hrající Duraj, po jehož pumelici se branka třepe snad i dnes. Bohužel jsme vedení neudrželi. Po přihraném pádu v pokutovém uzemí nařídil rozhodčí Pojezdný další pokutový kop, který domácí proměnili a našim zbyly oči pro pláč. 
Za vše si ale můžeme sami, v prvním poločase jsme měli proměnit své šance a nemuselo by k ničemu dojít. Takový je někdy fotbal.