Muži zahájili letní přípravu s několika změnami

Muži zahájili v úterý přípravu na novou sezonu. Nejenom hráčský kádr, ale také složení realizačního týmu doznalo několik změn. Více v článku.

Naši fotbalisté vstoupí do nové sezony s několika změnami ať už v realizačním týmu nebo hráčském kádru. Pozici asistenta již nebude po několika letech vykonávat Václav Kopáček, náhradu za něho zatím klub hledá. Jako vedoucí týmu po jedné sezoně končí také Oldřich Machát, kterého nahradí Josef Jelínek. Úplnou novinkou je zřízení pozice sportovního manažera klubu, kterou bude zastávat Jiří Míka.

Změn doznal i hráčský kádr, po ročním působením v našem dresu se s klubem rozloučil Tomáš Pokorný, který od nové sezony bude působit v dresu Velkého Meziříčí. Do mateřských Třebelovic se po jarní části vrátil Marek Máca, v týmu skončil také Dalibor Cícha, který se vrací do Nedašova. Kariéru bohužel pro problémy s kolenem prozatím přerušil kapitán Ladislav Střecha.

V kolence příchodů zatím najdeme pouze jedno jméno, na přestup z loni ještě třetiligové Třebíče přišel Richard Novotný. O dalším posílení klub jedná.

V přípravě se naše áčko představí ve čtyřech zápasech, z nichž minimálně jeden bude mít parametry soutěžního. V neděli 16.července se představí doma proti Blansku v rámci předkola MOL cupu (poháru FAČR). V případě postupu by přesně za týden opět doma hostili třetiligový Vyškov.

 

Rozpis zápasů v přípravě
16.7. 17:00 Blansko (předkolo MOL cup)
22.7. nebo 23.7. Vyškov (v případě postupu) nebo Ivančice
26.7. soupeř v jednání
29.7. nebo 30.7. Velké Meziříčí B