Příprava áčka je v plném proudu

Áčko zahájilo přípravu na nový ročník divize

Ve středu 7.července zahájili přípravu na nový ročník divize hráči našeho prvního týmu. Trenér Marek Zúbek musel na jejím startu počítat především ztráty v kádru. Áčko čekají 4 přípravné zápasy a pohárový zápas s Blanskem.

Změny v kádru

Začněme nejdříve odchody, stoper Jiří Urbánek zamířil do třetiligového Velkého Meziříčí, Zdeněk Traxl se rozhodl vrátit do rodné Černé Hory, kde po jeho konci muži odhlásili v minulém ročníku svou soutěž. Záložník Marek Hošek se rozhodl pro přesun do HFK Třebíč. Z pracovních důvodů přerušil činnost brankář Ladislav Cimbálník. Aby těch odchodů nebylo málo tak Matěj Těšík a Jiří Ondrák oznámili ukončení činnosti. Všem hráčům děkujeme a přejeme jim do dalšího nejen fotbalového života mnoho úspěchů.

Novou tváří na startu je zkušený brankář Roman Invald, který přichází z Rakouska a vytvoří s Michalem Pelánem brankářskou dvojici. Další novou tváří je obránce Tomáš Šperka z SK Líšeň, který by měl nahradit Jiřího Urbánka. Na přestup příchází útočník Adam Macek z FŠ Třebíč a v trvalý přestup se také změnilo působení Libora Daňka.

 

Kádr mužů A na startu přípravy
brankáři
: Roman Invald, Michal Pelán
obránci: Dominik Bartoš, Pavel Loup, Tomáš Mrňa, Tomáš Šperka
záložníci: Libor Daněk, Jaroslav Dufek, Patrik Loup, Adrian Merdita, Dominik Moučka, Jakub Sznapka, Michal Šimončič
útočníci: Filip Krula, Adam Macek, Richard Novotný

 

Přípravné zápasy

Středa 14.7. 17:30 Zbrojovka U 19 (Bystřice n.P.)
Sobota 17.7. 10:15 Bohunice (V.Bíteš)
Sobota 24.7. 18:00 Blansko - předkolo Mol cup

Sobota 31.7. Velká Bíteš – Náměšť

Mistrovskou sezonu odstartuje naše áčko v neděli 8.srpna na hřišti AFC Humpolec.