Naše mužstvo získalo před začátkem soutěže výraznou posilu.

Pavel Pergl hráčem Velké Bíteše!

Defenzivní řady týmu vyztuží před před startem soutěže zvučné jméno v podobě Pavla Pergla, který se objevil už v sobotním přípravném zápase s Rousínovem.

Náš klub hledal přes zimu zkušenou posilu do defenzivních řad a naposlední chvíli se podařilo domluvit s čtyřicetiletým Pavlem Perglem. Pavel má za sebou bohatou kariéru na profesionální úrovni. Během své kariéry prošel pěknou řádkou klubů a zemí namátkou Blšany, Drnovice, Příbram, Dynamo Drážďany (Německo), Sparta Praha, Preston (Anglie), AEK Larnaca (Kypr), Hapoel Beeršava (Izrael), AC Bellinzona (Švýcarsko) či FC Vaduz (Lichtenštejnsko). 

Největší úspěchy zažil v dresu Pražské Sparty, se kterou dvakrát vyhrál ligový titul i pohár a zahrál si osmifinále Ligy Mistrů. 

Přejeme Pavlovi v bítešském dresu mnoho úspěchů!