Hodnocení podzimu 2022

STARŠÍ ŽÁCI

Tečku za první polovinou soutěže u starších žáků je zpráva trenéra Martina Brzbohatého

Hodnocení podzimu je z mého pohledu poněkud rozporuplné. Před začátkem sezóny bych podzimních 16 bodů bral, ale z dnešního pohledu si myslím že kluci měli na víc. Bohužel jsme příliš často ztráceli body s lehčími soupeři. Naštěstí jsme ale také dokázali zabojovat, a naopak získávat body po výborných výkonech se silnějšími soupeři.

Podzim jsme zahájili dvěma výhrami, ale hlavně i výbornou hrou celého týmu. Po těchto utkáních se kluci poněkud zadrhli a přišla série hoších výkonů i výsledků. Od poloviny podzimní části to potom bylo jako na houpačce a v podstatě jsme pravidelně střídali dobré a špatné výkony. Přitom si myslím že mužstvo máme výborně složené, od kvalitního brankáře, přes pevnou obranu a kreativní zálohu až po běhavý útok. Přes zimu se samozřejmě budeme snažit zlepšovat, přičemž ale máme oproti většině ostatních týmů KP handicap v absenci venkovní tréninkové plochy s umělým povrchem. Často se potom stává, že několik prvních kol si opět zvykáme na velký fotbal.

Jsem rád že našich celkových šestnáct bodů stačilo na 6. místo v podzimní části krajského přeboru a na jaře se tedy budeme utkávat se silnými soupeři v nadstavbové části o 1.-6. místo. Doufám, že se nám jaro povede a uhrajeme spoustu dobrých výsledků, tým na to máme.