Muži A - 2. kolo MSD D : Humpolec - Velká Bíteš 2:0 (0:0)

V HUMPOLCI BEZ BODU

Úvodní zápas sezóny 2021/2022 áčku výsledkově nevyšel a v Humpolci prohrálo 0:2

Na stadionu v Humpolci přívítal oba týmy déšť, který zejména v první půli hodně ovlivňoval kvalitu hry a ani jeden z nich si žádnou vyraznější šanci nevypracoval. Po změně stran ale brzy uhodilo a bohužel do branky našeho mužstva. V 53. min. totiž dostal čas k přesnému centru na levém kraji domácí Šerý, vyhledal nabíhajícího Peška a ten prudkou hlavičkou nedal Pelánovi šanci - 1:0.
Naši hráči se pak tlačili za vyrovnáním, jejich snaha se ale naneštěstí minula účinkem. Naopak pět minut před koncem si Humpolec své vítězství pojistil. Mrňa nedokázal na hranici velkého vápna odkopnout míč a toho využil Tomovič, který se tváří tvář brankáři Pelánovi nemýlil - 2:0.
Oproti loňské domácí výhře 1:0 nad Tasovicemi tak naši hráči hned na úvod zapsali do tabulky soutěže nepříjemnou porážku, kterou se jistě pokusí odčinit tuto neděli v domácí premiéře proti Zbrojovce Brno B. Zápas začne v 10.15 hod. 

Branky: 53. Pešek 1:0, 85. Tomovič 2:0
Rozhodčí: Nejezchleb
Diváci: 200
Sestava našich: Pelán - Bartoš, Šperka, Mrňa - Šimončič, Sznapka, Merdita, Novotný (75. Moučka), Daněk - Krula, Moučka (68. Rozum)