Muži B - 15. kolo I.B třídy, skupiny B - Polná B - Velká Bíteš B 0:2 (0:0)

BENFIKA USPĚLA NA HŘIŠTI OTLOUKÁNKA SOUTĚŽE

Po domácí remíze s Nedvědicí bodovala Benfika v Polné naplno...

Na hřišti v Polné je to vždycky složité, a i když je aktuálně rezerva divizního áčka v tabulce poslední, rozhodně neprodala svoji kůži lacino. V první půli branka nepadla a teprve po změně stran naši hráči mírnou herní převahu přetavili ve dvě branky. První zaznamenal po necelé hodině hry rekonvalescent Luboš Kerber, pojistku pak přidal chvíli po něm ve svém prvním zápase Ryan Whittingham. 
"Hra našeho týmu nebyla úplně ideální, tří bodů si proto o to víc ceníme," poznamenal trenér našich Jiří Jelínek. 

Branky: 57. Kerber, 65. Whittingham
ŽK: 5:2
Rozhodčí: Zadina
Diváci: 70
Sestava našich: Bartošek - Švanda M., Kopáček, Kerber, Švanda O. (62. Svoboda) - Pelán (83. Fila), Horký, Nekuda, Loup - Whittingham, Těšík