Líšeň U19 - V.Bíteš 1:2 (1:1)

Áčko těsně porazilo dorost Líšně

Dorostenci Líšně pořádně zatopili našemu áčku, které jen těsně zvítězilo 2:1. Naši dokonce prohrávali než brankami Hoška a Pořízka otočili skóre na 2:1 v náš prospěch.

Naši nastoupili proti dobře organizovanému a pohyblivému soupeři, který jim byl po většinu zápasu naprosto vyrovnaným soupeřem. Našim chyběl na kopačkách klid a mnoho akcí končilo nepřesnostmi. Domácí se prosadili ve 28.minutě, kdy domácí zachytili špatnou rozehrávku našeho týmu a po centru z pravé strany otevřeli skóre zápasu. Naši se do prvních šancí dostali až okolo 40.minuty, kdy měl dvě velké šance Pořízek, ale pokaždé ztroskotal na domácím brankáři. Ve 44. minutě jsme se přece jen dočkali rohový kop Isamiho usměrnil do branky hlavou Hošek. Hned o minutu později vysunul do šance Šimončič Martina Knose, ale ani ten na domácího brankáře nevyzrál. O osudu zápasu se tak rozhodlo krátce po obrátce, když se prosadil Pořízek. Naši poté měli hned několik slibných šancí, ale Šimončič ani Rozum netrefili zařízení. Utkání tak skončilo těsným vítězstvím našeho týmu.

 

branky VB: 44. Hošek, 47. Pořízek
sestava: Pelán - Hošek (60. Pelikán), Kuldan, Mrňa (46. Mucha)- Dufek (60. Loup Patrik), Isami, Šimončič, Merdita, Knos (60. Bartoš)- Novotný (60. Ondrák), Pořízek (60. Rozum)