Muži zahájili zimní přípravu

Našim mužům tento pátek začali zimní "radovánky". Na úvodním tréninku přivítal trenér Klusák také dvě staronové tváře.

Do přípravy s aktuálně 12. týmem tabulky se totiž zapojila dvojice Petr Matoušek a Aleš Burian. Ani jeden nepřichází do neznámého prostředí. Petr Matoušek vystřílel áčku postup do Krajského přeboru a v první sezoně pomohl k záchraně, poté se vrátil do rodných Rapotic. Aleš Burian působil v Bíteši nedávno a poté zamířil do divizní Vrchoviny. Poslední sezonu a půl odehrál v Křižanově, kde také je kmenovým hráčem. O formě jejich působení se bude ještě jednat. Další otazník visí nad Radkem Valsou, jeho působení v týmu se bude odvíjet od jeho pracovních povinností. Jiné změny by kádr nejspíš doznat neměl.

Jinak na hráče nic neobvyklého nečekalo. Po krátkém rozcvičení se pustili do prvních kilometrů, které absolvovali v areálu hřiště formou okruhů. Na konci tréninku se jejich tachometr zastavil na číslu přes 8 km a první trénink se mohl považovat za úspěšně ukončený.

Hráče až do 8.února čekají týdně 4 tréninky. V úterý (18:30) a čtvrtek (19:00) v hale základní školy. V pátek (17:00) a neděli (10:00) na fotbalovém hřišti. Od 8.února se poté rozběhne kolotoč přátelských zápasů. V prvním zápase se střetneme s Rousínovem, generálkou pak bude zápas se Spartou Brno.