Muži B - příprava - Velká Bíteš - Čebín 4:3 (1:1)

DALŠÍ BRANKOVÁ REVUE

Na neutrální půdě v Tišnově Benfika v zajímavém zápase porazila Čebín...

Za pěkného, i když stále ještě chladného počasí naši hráči začali skvěle. První minuta, záložník Kaštan střílí branku, vedeme 1:0. I nadále Benfika diktovala tempo hry a mohla své vedení navýšit. Čebín se jako správný dieselový motor rozjížděl pomaleji, před koncem prvního poločasu se mu ale podařilo srovnat a v úvodu té druhé díky brance z trestného kopu překulit stav zápasu ve svůj prospěch. Brankovým veletočům ale nebyl konec. Po naší "standardce" Jakeš brzy vyrovnal, zanedlouho Pokorný strhl skóre na naši stranu, které ještě dokázal potvrdit střídající holobrádek Havlíček. Vedení o dvě branky už našim stačilo k vítězství, i když se tradičně nevyhnuli inkasované brance v poslední minutě zápasu. Konečný výsledek tak zněl 4:3 pro Benfiku.

Branky našich: Kaštan, Jakeš, Pokorný, Havlíček
Sestava našich: Cimbálník - Mejzlík, Pelikán, Švanda O., Švanda M. - Kaštan, Jakeš, Svoboda, Škuta - Pokorný, Lunda
Střídali: Chadim, Havlíček