Info ze zápasů hraných 5. a 6.5.2018

ZÁPASY MLÁDEŽE

První květnový víkend přinesl další duely našich mládežnických týmů...

Dorost
Rozsochy - Velká Bíteš 7:0 (3:0)
Sestava našich: Navrátil - Krejčiřík, Pelikán, Fousek, Urbánek, Svoboda, Mahel, Chadim, Havlíček, Tvrdoň, Plucek, Turza
Komentář trenéra Martina Matiáška: "Utkání se nám bohužel nepovedlo, řada individuálních chyb proti takovému soupeři (Rozsochy jsou na 1. místě tabulky) nás stála pěkný výsledek. Na další utkání se musíme připravit lépe a věřím, že ho zvládneme."

Žáci starší
Velká Bíteš - Moravské Budějovice 6:2 (2:0)
Branky našich: Karmazín 2, Padyšáková, Tvrdoň, Hotárek O., Jašek
Sestava našich: Holubář - Duraj, Juran, Novotný, Jašek, Hotárek O., Havliš, Prudík, Padyšáková, Hotárek D., Tvrdoň, střídali: Ivančík, Rozmahel a Karmazín
Komentář trenéra: Jiřího Jelínka: "Utkání jsme měli v celém průběhu pod kontrolou. Úvodní branku vstřelila Padyšáková, když její střílený centr skončil za zády brankáře. Do poločasu přidal ještě druhou branku kapitán Tvrdoň. Ve druhém poločase si vzali slovo mladší hráči a postupně se trefili Jašek, Hotárek a následně hned dvakrát Karmazín. Hostům se podařilo už jen dvěma brankami korigovat skóre zápasu."

II.kolo Krajského poháru
Velká Bíteš - SFK Vrchovina 4:5 (2:3)
Branky našich: Novotný 3, Karmazín
Sestava našich: Holubář - Duraj, Juran, Novotný, Ivančík, Havliš, Prudík, Padyšáková, Hotárek D., Tvrdoň, Karmazín, Rozmahel
Komentář trenéra Jiřího Jelínka: "V zápase proti silnému soupeři jsme od začátku tahali za kratší konec provazu. Hostující Červenka na hřišti dominoval a pěti zásahy vlastně sám rozhodl o osudu zápasu. Domácí se srdnatě bili až do závěrečného hvizu, ale na víc než prohru o jedinou branku to nestačilo. "​

Žáci mladší
Velká Bíteš - Moravské Budějovice 5:1 (4:0)
Branky našich: Jašek 2, Hotárek 2, Karmazín
Sestava našich: Holubář - Karmazín, Preis, Ševců, Sláma, Prudík, Dvořáček, Hotárek, Dufek, Jašek, Kročil, Vavřina, Václavík, Wünsch D., Wünsch P. 
Komentář trenéra Milana Dufka: "Bezproblémové vítězství s kaňkou výkonu v druhé půli, kterou jsme dost "odflákli". O výsledku zápasu ale bylo rozhodnuto. Moc pěkné branky vstřelil střelami zdálky T. Jašek. 

Přípravka starší
ročník 2007

Velká Bíteš - SFK Vrchovina 7:10
Branky: Radek Havelka 2x, Jan Musil 3x, Lukáš Karmazín 2x

Velká Bíteš - Velké Meziříčí 3:7
Branky: Radek Havelka 1x, Jan Musil 2x

Sestava: Ondra Malý, Lukáš Karmazín, Tomáš Chytka, Adam Škoda, Radek Havelka, Ondra Káňa, Jan Musil, Štěpán Sláma
Komentář trenéra Petra Karmazína: "Oba soupeři byli tentokrát nad naše síly. Kluci z Vrchoviny i V.M byli rychlejší a důraznější.

ročník 2008
Velká Bíteš - Vrchovina 12:1
Branky: Simon Kroulík 3x, Dan Kolomazníček 5x, Filip Stöger 3x, Adam Janoušek

Velká Bíteš - Velké Meziříčí 8:8
Branky: Ondra Káňa 3x, Dan Kolomazníček 2x, Simon Kroulík, Ondra Drlíček, Filip Stöger
Sestava: Adam Brzobohatý, Ondra Drlíček, Simon Kroulík, Dan Kolomazníček, Adam Janoušek, Filip Stöger, Martin Slavíček, Matyáš Kaláb

Komentář trenéra Petra Karmazína: "V prvním zápasu byli kluci ve všech směrech lepší a zaslouženě vyhráli. Druhý zápas nezačal pro nás dobře. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:5. Ve druhém poločase předvedli kluci velký zvrat a dokázali v závěru zápasu vyrovnat na konečných 8:8."

Přípravka mladší
ročník 2010 a ml.
Velká Bíteš - SFK Vrchovina 3:4, - Velké Meziříčí 2:9

Komentář trenéra Jana Vrby: "Tradičně těžký dvojzápas čekal na naše nejmenší v Nové městě na Moravě. V prvním utkání se proti nám postavil domácí tým z Nového Města. Obě mužstva byla skvěle připravena proto na sebe nenechaly góly dlouho čekat. Hráčům s PBS na prsou se dařilo držet nejen výsledkový, ale i herní krok. Poločasový výsledek 2:2 toho o tom, kdo bude na konci šťastnější moc nenapověděl. Do vedení šel opět domácí tým krásným sólem brankáře přes celé hřiště. Jenže my máme v týmu bojovníky jak se patří a po Vrbovi a Drlíčkovi se do listiny střelců zapsal i střelec posledních kol Dominik Kovářik, srovnáno 3:3. Na konci utkání se přece jen z výhry radoval tým z Nového Města, který vyhrál nejtěsnějším rozdílem - 4:3.
V dalším utkání hostilo naše borce Velké Meziříčí. Výšková převaha byla znát nejen v osobních soubojích, ale i ve vstřelených brankách. Vzdorovat se dařilo opravdu jen v některých fázích utkání. Za stavu 0:5 se podařilo snížit Rašovskému a vzápětí i Kovářikovi, ale na VELMEZ to opravdu nestačilo. Prohra 2:9 vypadá hrozivě, ale odpovídá poměru sil na hrací ploše."

Sestava našich: Svoboda, Vrba, Slavíček, Drlíček, Hlavínek, Kosour, Kovářik, Rašovský, Pelán, Holík

ročník 2009
Velká Bíteš - SFK Vrchovina 3:15, - Velké Meziříčí 2:9

"Starší ročník mladší přípravky se dlouhodobě nemůže vypořádat s absencí brankářské jedničky Petra Janouška. Tým byl navíc oslaben absencí dvou hráčů a to je již opravdu znát. Kluci sice předvedli velmi bojovný výkon, ale prohru 3:15 s Novým městem odvrátit nedokázali. Branky stříleli Kaláb, Hotárek a Cross. S Velkým Meziříčím se hrál vyrovnaný zápas, ale škoda, že jen půli, po brance Crosse prohrávali naši hráči 1:2. Druhé dějství bylo dějství hrůzy, kluci toho měli plné kopačky a Meziříčí toho dokázalo náležitě využít. Snížit se podařilo ještě z kopačky Crosse, ale výsledek byl stejný jako u jejich mladších kolegů."

Sestava našich: Holík, Cross, Střecha, Hotárek, Sokol, Kaláb, Antalíková