Muži B - 10. a 12. kolo I.A třídy, skupiny B : FŠ Třebíč - Velká Bíteš B 2:1 (0:1) + Měřín - Velká Bíteš B 2:0 (2:0)

DVĚ PROHRY, ALE KAŽDÁ JINÁ

Benfika v krátkém sledu odehrála dvě utkání a v obou bohužel neuspěla...

Info k zápasům nám poskytl Lukáš Midrla:

FŠ Třebíč - Velká Bíteš B 2:1 (0:1)
"Odložený zápas s třebíčskou "foškou" jsme odehráli ve středu 19. října na umělé trávě ve Velkém Meziříčí. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v 5. minutě jsme se dostali do vedení, kdy se napodruhé podařilo dostat míč do sítě Mackovi. Utkání mělo velmi vysokou úroveň. Dařilo se nám eliminovat náznaky šancí domácích a dobrou prací jednotlivých řad jsme soupeře nepouštěli do vyložených brankových příležitostí. Naopak z brejků jsme měli šance na zvýšené skóre. Bohužel branku se nám do poločasu již vstřelit nepodařilo.
Druhou půlku začala více aktivně "foška", zjednodušila a zrychlila hru a v krátkém čase dokázala skóre otočit ve svůj prospěch. Šance v utkání měla nadále obě mužstva, avšak nikdo již nebyl brankově efektivní, a tak domácí vyhráli 2:1 a udrželi se tak na čele tabulky."

Měřín - Velká Bíteš B 2:0 (2:0)
"V rámci 12.kola jsme zavítali na půdu Měřína, kde jsme chtěli výkonem navázat na dohrávané středeční utkání s Třebíčí. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v úvodu utkání jsme si vypracovali dvě vyložené brankové příležitosti, ze kterých však branka nepadla. Bohužel to bylo z naší strany snad vše co jsme v utkání předvedli. Vázla nám kombinace a nevoněl nám styl domácích, kteří si nikterak nelámali hlavu s fotbalovostí a hru zjednodušovali nákopy. Dostali se také do vedení v 10. minutě, kdy jsme neubránili standardní situaci, volný hráč vrátil míč do předbrankového prostoru, kam si naběhl Pololáník a nedal Fialovi žádnou šanci. V závěru druhé půle udělal při rozehrávce fatální chybu Smejkal, kterému míč vypíchnul Kožený, postupoval sám na Fialu a dostal svůj tým do vedení 2:0. Druhou půli jsme chtěli praktikovat Csaplárovu past, avšak neúspěšně. Se stavem utkání jsme nic nezměnili a po vyloučení Svobody se utkání pouze dohrávalo. Domácí se posunuli do klidnějších vod tabulky a nám nezbývá než se připravit na další kolo, kdy doma v záchranářském souboji hostíme tým z Nedvědice."